Naujienų srautas

Lietuvoje2016.01.11 12:52

Sostinės gyventojai kviečiami žiemą sportuoti nemokamai

LRT.lt 2016.01.11 12:52

„Pristatomas projektas „Pajudėk žiemą!“, kurio metu vilniečiai galės nemokamai dalyvauti sveikatingumo užsiėmimuose, šokių pamokose bei konsultuotis su fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojais. Projektas vyks iki pat žiemos pabaigos, rašoma pranešime spaudai.

„Atėjus Naujiesiems metams, daugelis žmonių davė sau vienokius ar kitokius pažadus . Garantuoju, kad vienas iš jų buvo – pradėti sveikiau gyventi . Džiugu, jog tęsiant tradiciją, „Sveikas miestas“ pradeda metus su nemokamais sveikatingumo ir sporto užsiėmimais. Tad labai norime visus pakviesti aktyviai dalyvauti net keliose nemokamose sporto, sveikatingumo veiklose Vilniaus mieste“, – pasakoja „Sveiko miesto“ direktorius Mantas Paulauskas.

J. Girskio stuburo gydymo centro specialisto konsultacijas

Jau galima registruotis į nemokamas Jono Girskio stuburo gydymo centro specialisto konsultacijas. Konsultacijos metu bus ištirta žmogaus kaulų-raumenų sistema bei sudaryta individuali tikslingų fizinių pratimų programa.Projekto dalyvius konsultuos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Rūta Burzdžienė.

Konsultacijų kiekis ribotas, o pirmenybė teikiama pirmiesiems užsiregistravusiems el. paštu: sportas@sveikasmiestas.lt. Registracijos metu reikia nurodyti: vardą, pavardę ir kontaktinį telefono numerį, kuriuo per 24 valandas su jumis susisieks gydymo centro atstovas ir pasiūlys jums nemokamos konsultacijos laiką.

Nemokamos šokių pamokos

Prie projekto prisijungusi ir gatvės šokių studija „SKILLZ“ vilniečius taip pat kviečia nemokamai pasimokyti house ir solo latino šokių. Šokių pamokos vyks penktadieniais ir šeštadieniais adresu Lukiškių g. 5 (antrame aukšte, didžiojoje salėje). Penktadieniais nuo 19 val. vyks House stiliaus šokių pamokos. Šeštadieniais nuo 14 val. laukiami tie, kurie nori mokytis Solo latino šokių.

Nemokamos šiaurietiškojo ėjimo pamokos

Sveikos gyvensenos puoselėtojai jau gerai žino, kad šiaurietiškasis ėjimas yra puiki alternatyva, norint būti sveikiems bei energingiems. Todėl tiek šiaurietiškojo ėjimo mylėtojai, tiek tie, kurie dar nėra bandę šio ėjimo būdo kviečiami prisijungti prie „Sveiko miesto“ šiaurietiškojo ėjimo klubo ir šeštadieniais nuo 11.15 val. iki 12.30 val. pasivaikščioti senuoju Bernardinų parku.

Susitikimo vieta – prie parko centrinių vartų. Kiekvienam dalyviui bus paruoštos teleskopinės šiaurietiškojo ėjimo lazdos, todėl pasivaikščiojimui kviečiami ne tik suaugę, tačiau ir mažieji sostinės gyventojai. Esant labai blogam orui, pamokos nevyks.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi