Naujienų srautas

Lietuvoje2016.01.08 10:42

Kitą savaitę – jau ir teigiama temperatūra

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.01.08 10:42

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvą vis dar kaustė šaltis, tačiau, pasak sinoptikės Alvos Nagelytės, jo gniaužtai turėtų greitai jau paleisti – kitą savaitę prognozuojama jau ir teigiama temperatūra. 

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį šalčiausia buvo šiaurės rytiniuose šalies rajonuose – čia temperatūra krito ir iki 25 laipsnių šalčio. Ryte tokia pat temperatūra vyravo ir Ukmergėje bei Utenoje.

Penktadienį žymesnių pasikeitimų dar nebus – temperatūra daugelyje rajonų laikysis apie 10–13 laipsnių šaltis, o šiauriniuose rajonuose šaltukas paspaus ir iki 15 laipsnių. Šalčio įspūdį sudarys ir vėjas – vakariniuose rajonuose jis stiprės iki 10–13 m/s. Be to, dieną bus debesuota, daugelyje rajonų pasnigs, o daugiausia kritulių bus rytiniuose rajonuose.

Keikiantys šaltį savaitgalį atsipūs – A. Nagelytė žada, kad į šalį smelksis kiek šiltesni orai. Tiesa, naktį iš penktadienio į šeštadienį dar atšals iki 10–15 laipsnių, o šiaurės rytiniuose rajonuose termometro stulpelis kris ir iki 19 laipsnių šalčio. Šeštadienio rytą pietiniuose rajonuose šaltis švelnės iki 5–8 laipsnių, o dieną jau atšils ir iki 2–4 laipsnių šalčio. Kiek blogesnės žinios laukia gyvenančių šiaurės rytinėje šalies dalyje – čia vis dar laikysis 8–10 laipsnių šaltis. Nors naktį daug kur pasnigs, tačiau dieną kritulių sulauksime nedaug.

Žymesnio sniego nenumatoma ir sekmadienį. Tądien oro temperatūra, palyginus kad ir su penktadieniu, gerokai skirsis – šals vos iki 1–6 šalčio.

Pirmadienį laukia panašus oras kaip ir savaitgalį, nors, pasak sinoptikės, galbūt nežymiai atšals.

Didieji pasikeitimai orų srityje laukia antradienį, kai iškris daug sniego, o pietiniuose rajonuose termometras gali parodyti ir teigiamą temperatūrą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi