Lietuvoje

2016.01.05 10:51

Moksleiviai kviečiami priimti viešojo kalbėjimo iššūkį

LRT.lt2016.01.05 10:51

Antradienį pradedama didžiausio Lietuvoje mokinių debatų konkurso „Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis“ dalyvių registracija. Planuojama, kad Jaunimo Europos komandos (JEK) narių vykdomas projektas pritrauks apie 150 dalyvių, rašoma Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje pranešime spaudai.

9 – 12 klasių moksleiviai vasario 15–19 dienomis rungsis net 21 šalies mieste ir miestelyje, o geriausi oratoriai susitiks finale Vilniuje kovo pradžioje. Konkurso dalyviai varžysis ne tik savo gebėjimais viešai kalbėti, bet ir idėjomis apie Europos Sąjungos migracijos politikos iššūkius ir skaitmeninės rinkos galimybių įgyvendinimą savo mieste. 

Jaunuolius dalyvauti projekte kviečia ir „Humoro klubas“. Jo atstovas Pauliaus Ambrazevičiaus kartu su kolegomis parengė specialiai konkurso dalyviams skirtą vaizdo įrašą, kviečiantį priimti viešojo kalbėjimo iššūkį ir dalyvauti „Eurodebatuose“. 

Miestų renginių nugalėtojai bus pakviesti dalyvauti viešojo kalbėjimo mokymuose ir varžytis finale Vilniuje kovo pradžioje. Finalo nugalėtojai bus apdovanoti kelione į Briuselį. Geriausias jaunasis oratorius bus pakviestas pasisakyti „TEDxVilnius“ renginyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.