Lietuvoje

2016.01.04 18:54

Kinišku agrastu vadinamas produktas atjaunina dešimčia metų

LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“, LRT.lt2016.01.04 18:54

Norėdami gražiai atrodyti žmonės naudojasi papildomomis išorinėmis priemonėmis – kremais, specialiais metodais. Bet nereikėtų pamiršti, kad mūsų išvaizdai daugiausia įtakos turi mityba, o pagrindines reikalingas medžiagas galima rasti septyniuose maisto produktuose. Taip sako gydytojas Alvydas Unikauskas.

„Jei į žmogaus organizmą nepatenka reikalingas mikroelementų, baltymų, riebalų ir angliavandenių kiekis, plaukai tampa nušiurę, silpnėja nagai, anksčiau laiko atsiranda raukšlių. Labiausiai tai matyti pasibaigus žiemai ir prasidėjus pavasariui. Šiuo laikotarpiu žmogaus organizmas yra išsekęs, susilpnėjęs po žiemos šalčių, ir vitaminų nepritekliaus, todėl vartojant tinkamus produktus, organizmą būtina stiprinti dar žiemą“, – tikina gydytojas.

Anot A. Unikausko, odą elastingesnę daro pipirnės salotos, kurios turi daug geležies ir antioksidantų. Oda pripildoma deguonies, todėl tampa elastinga, spindinti ir lygi. Kiaušiniai stiprina nagus, o kivuose esančios naudingosios medžiagos gali atjauninti dešimčia metų.

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.