Lietuvoje

2016.01.05 09:46

Mirė E. Mildažytės vyras G. Vyšniauskas

DELFI.lt, LRT.lt 2016.01.05 09:46

Pirmadienį po sunkios ligos namuose mirė žinomos žurnalistės, laidų vedėjos Editos Mildažytės vyras 56 m. verslininkas Gintautas Vyšniauskas.

Apie sutuoktinio mirtį DELFI patvirtino pati E. Mildažytė.

„Jis mirė šiandien 6 valandą ryto, sirgo vėžiu dvejus metus. Aš dvejus metus jį slaugiau, mes gyvenome nuostabų ir pilnavertį gyvenimą“, – sakė moteris.

Su alinančia liga – išplitusiu vidaus organų vėžiu – G. Vyšniauskas kovojo dvejus metus ir iki paskutinių dienų, palaikomas Editos, nenuleido rankų.

„Gintas mirė šįryt šeštą ant mano rankų – laimingas ir su šypsena. Su visa šeima atšventęs Kalėdas ir Naujuosius. Noriu padėkoti visiems, kas buvo su mumis sunkiausiu metu – gydytojams, draugams, redaktorėms... Šie dveji metai, nors ir sunkiausi, buvo laimingiausi mano gyvenime...“, – sako E. Mildažytė.

Antradienį velionis bus kremuojamas. Atsisveikinimas Vilniaus laidojimo rūmuose trečiadienį, sausio 6 d.

Vilniaus Bernardinų bažnyčioje trečiadienį 09.00 val. bus aukojamos Šv. Mišios už G. Vyšniauską. Atsisveikinti su velioniu galima trečiadienį nuo 11.00 val. Vilniaus laidojimo rūmuose, pirmoje salėje (Olandų g. 22). Visus, norinčius atsisveikinti su G. Vyšniausku, E. Mildažytė kviečia į laidotuves vietoje gedulo vainikų atsinešti nebent po baltą rožę. 

Urna išnešama 14.00 val. Laidotuvės – Antakalnio kapinių menininkų kalnelyje.