captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prezidentė rengia susitikimą dėl rizikos šeimose augančių vaikų apsaugos

Prezidentė rengia pasitarimą, kuriame kartu su ministerijų vadovais, nevyriausybinių organizacijų atstovais bei kitais pareigūnais aptars rizikos šeimose augančių vaikų apsaugą. Po savaitgalio įvykių Kėdainių rajone, Saviečių kaime, panašų susitikimą rengia ir premjeras.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Susitikime pas prezidentę pakviestos Socialinės apsaugos ir darbo bei Sveikatos apsaugos ministrė, Vidaus reikalų ministras, Policijos generaliniu komisaras bei socialinių darbuotojų ir vaiko teisių specialistai, nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Premjeras Algirdas Butkevičius pareiškė, kad savivaldybėms turi būti suteikti didesni įgaliojimai paimti vaikus iš šeimų, kuriose yra girtuokliaujama, o vaikais nesirūpinama. Jo teigimu, vietos valdžia dėmesį į Saviečių kaime gyvenančią šeimą turėjo atkreipti ankščiau.

Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius teigia, jog savivaldybė aiškinsis, kokią informaciją apie šeimą turėjo socialiniai darbuotojai ir kodėl tragedijai nepavyko užkirsti kelio. Pasak jo, kaime apie problemas šeimoje buvo žinoma. Nelaimė įvyko šeštadienio naktį.

Sekmadienį teismas įtariamąjį tėvą, kuris į šulinį įmetė dvejų metų berniuką bei keturių mėnesių mergaitę, abu mažamečiai mirė, leido suimti trims mėnesiams, vyras savo kaltę pripažino, nors motyvų, teigė, nežinantis.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...