Naujienų srautas

Lietuvoje2016.01.03 22:24

Į šulinį vaikus įmetusį vyrą leista suimti ilgiausiam galimam laikotarpiui

Kauno apylinkės teismas leido suimti Kėdainių rajono Saviečių kaimo gyventoją, kuris per apklausą prisipažino į šulinį įmetęs du savo mažamčius vaikus. 36-erių yras suimtas trims mėnesiams. Tai ilgiausias leistinas suėmimo terminas, kurį siūlė prokurorai. Vyrui gresia kalėjimas iki gyvos galvos.

Kauno apylinkės prokuratūros prokurorė Jolanta Petraitytė kreipėsi į Kauno m. apylinkės teismą su prašymu leisti suimti Saviečių kaimo gyventoją Aurelijų B., kuris, turimais duomenimis, šių metų sausio 2 d. naktį nužudė du savo mažamečius vaikus įmesdamas juos į šulinį. Žurnalistams į teismą vedamas Aurelijus B. sakė, kad nieko neatsimena ir nežino, kodėl taip pasielgė. Kraupia žmogžudyste įtariamas vyras teigė, jog gailisi ir tikrai myli savo vaikus. Po nusikaltimo įtariamasis buvo suimtas apklausai, per kurią prisipažino nužudęs du mažamečius. Nors 36-erių metų Aurelijus B. prisipažino įvykdęs brutalų nužudymą, kodėl taip padarė jis nepaaiškina. Pasak policijos atstovų, vyras įmetęs savo vaikus į šulinį tai padarė būdamas blaivus, tad įtariama, kad Aurelijus B. gali turėti psichikos surikimų. Tai turėtų išsiaiškinti specialistai psichiatrinės eksperzizės metu.

Tiesa, šeštadienį žurnalistų kalbinti Saviečių kaimo gyventojai pasakojo, kad vyras piknaudžiavo alkoholio ir jau jau ne kartą yra pasižymėjęs žiauriu elgesiu. Pasak kaimynų apsvaigęs vyras stipriai mušdavo savo vaikų motiną ir net yra nukirtęs galvą gyvam šuniui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi