Naujienų srautas

Lietuvoje2015.12.29 22:38

Šiauliuose iš „Akropolio“ evakuoti žmonės

DELFI.lt 2015.12.29 22:38

Šiauliuose į „Akropolį“ antradienį vakare skubėjo policija, medikai ir ugniagesiai – gautas pranešimas, kad kilo pavojus visuomenei.

Apie pavojų pranešta 19.48 val. bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Aido gatvėje esančiame prekybos centre „Akropolis“, antrame aukšte padėtas sprogmuo – bomba.

Dieną panašūs pranešimai buvo Radviliškyje – tuomet anonimas melagingai pranešė apie neva užminuotus prekybos centrus „Maxima“. Informacija nepasitvirtino, tačiau prekybininkams darbas buvo sutrukdytas.

Už melagingą pranešimą gresia baudžiamoji atsakomybė.

Melagingas pranešimas apie visuomenei gresiantį pavojų ar ištikusią nelaimę:

1. Tas, kas melagingai pranešė ar paskleidė žinią apie visuomenei gresiantį pavojų arba didelę nelaimę, jeigu dėl to kilo žmonių sumaištis ar buvo padaryta didelės turtinės žalos, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

2. Tas, kas melagingai pranešė ar paskleidė žinią apie visuomenei gresiantį pavojų arba didelę nelaimę, jeigu dėl to buvo iškviestos specialios tarnybos, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi