Lietuvoje

2020.09.22 13:18

Veryga galimus pažeidimus sostinės progimnazijos valgykloje vadina kriminalu

siūlo įvesti naują kriterijų maitinimo įmonėms
LRT RADIJAS, LRT.lt2020.09.22 13:18

Paaiškėjus, kad sostinės Kunigaikščio Gedimino progimnazijoje galbūt šiurkščiai pažeidžiama maisto gaminimo tvarka, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga mano, kad nepatikimoms ir prastos reputacijos maitinimo įstaigoms nereikėtų leisti dalyvauti viešuosiuose pirkimuose.

„Šiaip tai kriminalas, jeigu tikrai taip buvo, tai turėtų (mokykla – LRT.lt) nutraukti sutartis, o Maisto ir veterinarijos tarnyba pritaikyti sankcijas.

Ateičiai savivaldybės galėtų įsivesti kriterijų, kad įmonė yra patikima ar ne. Jeigu ji vis susiduria su tokiais pažeidimais, tai gal reiktų įsivesti į viešuosius pirkimus tokį kriterijų, kad patikrintume patikimumą“, – LRT RADIJUI sako jis.

LRT RADIJAS išsiaiškino, kad Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba tiria skundą neva Vilniaus Kunigaikščio Gedimino progimnazijoje vaikų maisto gamybai naudojamos iš lėkščių surinktos atliekos.

Taip pat skaitykite

Populiariausi

Karantinas Vilniuje

Lietuvoje

2020.10.26 15:01

Stulbinamai kylant COVID-19 kreivei, didžiuosiuose šalies miestuose skelbiamas karantinas: griežtėja taisyklės kaukės taps privalomos, jų nereikės tik negyvenamose vietose, padėtis blogėja ir Šiauliuose

35