captcha

Jūsų klausimas priimtas

D. Gineikaitė traukiasi iš pareigų

Daiva Gineikaitė traukiasi iš pareigų savo noru. Apie tai M-1 Informacijos tarnybą informavo žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.  
Nacionalinės žemės tarnybos nuotr.
Nacionalinės žemės tarnybos nuotr.

Po Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės pareiškimų, kad avariją, įtariama, neblaivi sukėlusi nacionalinės žemės tarnybos direktorė Daiva Gineikaitė prarado jos pasitikėjimą ir turėtų atsistatydinti, ji nusprendė trauktis iš pareigų. Apie tai M-1 informacijos tarnybą informavo Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė. Jos teigimu, konkrečių pasitraukimo motyvų nacionalinės žemės tarnybos direktorė nenurodė, o apie pasitraukimą pranešė netiesiogiai.

„Gineikaitė elektroniniu paštu paprašė būti atleista iš direktorės pareigų, pagal įstatymą ji bus atleista per 14 dienų, bet patikrinimas toliau bus atliekamas,“ – sakė ministrė. 

Pasak žemės ūkio ministrės, Gineikaitė vis tiek turės teikti paaiškinimus dėl incidento Kaune.

Policija teigia, kad neblaivi D.Gineikaitė gruodžio 19 dieną Kaune sukėlė avariją. Jai alkotesteriu nustatytas vidutinis girtumas, tačiau su alkotesterio duomenimis nesutikusi Nacionalinės Žemės Tarnybos direktorė vyko atlikti papildomo kraujo tyrimo Kauno klinikinėje ligoninėje. Specialiųjų tyrimų tarnyba aiškinasi, koks Kauno klinikinės ligoninės darbuotojų vaidmuo galimai nuslepiant Nacionalinės žemės tarnybos direktorės Daivos Gineikaitės girtumą.

Specialiaisiais liudytojais šiame tyrime apklausiami Kauno klinikinės ligoninės direktorius Gediminas Abeciūnas, direktoriaus pavaduotojas Kastytis Grigonis ir pati Gineikaitė.

Šaltinis www.15min.lt Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...