Lietuvoje

2020.09.19 13:49

Skvernelis apie žaibiškai išaugusius koronaviruso atvejus: pirmadienį šaukiame COVID-19 valdymo komiteto posėdį

LRT.lt, Milena Andrukaitytė, BNS2020.09.19 13:49

Premjeras Saulius Skvernelis praneša, kad, skubiai reaguojant į situaciją Šiauliuose ir Radviliškyje, šeštadienį operacijų vadovas Aurelijus Veryga priėmė sprendimus dėl lokalizuotų priemonių, kurios būtinos siekiant sulėtinti ir sustabdyti viruso plitimą židiniuose.

„Pirmadienį šaukiame COVID-19 valdymo komiteto posėdį, kuriame priimsime naujus taktinius sprendimus, kurie leistų mažinti viruso plitimo pagreitį nestabdant gyvenimo šalies viduje.

Naujoji realybė gyvenant su virusu žmones vargina – puikiai tą suprantu. Tačiau ne kas kita, o tik visuomenės sąmoningumas saugant save ir aplinkinius yra veiksmingiausia priemonė iki tol, kol turėsime mokslininkų ištestuotas ir patvirtintas vakcinas To iš mūsų visų ir norėčiau dar kartą paprašyti“, – socialiniame tinke „Facebook“ rašo ministras pirmininkas.

Skubiai reaguojame į situaciją Šiauliuose ir Radviliškyje. Šiandien operacijų vadovas priėmė sprendimus dėl...

Posted by Saulius Skvernelis on 2020 m. rugsėjo 19 d., šeštadienis

S. Skvernelis neslepia, kad beveik 100 naujų koronaviruso atveju šalyje yra išties daug, tačiau ramina, kad situacijai pasiruošta.

„Beveik 100 naujų užsikrėtimo atvejų per parą – tikrai daug. Per daug. Tačiau noriu visus nuraminti ir priminti, kad esame pasiruošę ir žinome, ką reikia daryti“, – teigia premjeras.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) šeštadienį pranešė apie rekordinį per praėjusią parą nustatytų naujų koronaviruso atvejų skaičių – 99. Iki šiol daugiausiai naujų atvejų per parą buvo fiksuota 90, balandžio mėnesį.

49 nauji atvejai registruoti Šiaulių, 31 – Vilniaus, 12 – Kauno, penki – Panevėžio ir po vieną – Klaipėdos bei Marijampolės apskrityse.

Centras informuoja, kad iš visų naujų atvejų 57 siejami su židiniais, 30 koronaviruso atvejų per praėjusią parą patvirtinti Radviliškio ligoninėje.

Koronavirusas patvirtintas 27 pacientams ir trims darbuotojams. Iš viso Radviliškio ligoninėje, šeštadienio ryto duomenimis, yra patvirtinti 38 COVID-19 ligos atvejai, iš kurių 28 yra pacientai ir 10 darbuotojų.

Populiariausi

Karantinas Vilniuje

Lietuvoje

2020.10.26 15:01

Stulbinamai kylant COVID-19 kreivei, didžiuosiuose šalies miestuose skelbiamas karantinas: griežtėja taisyklės kaukės taps privalomos, jų nereikės tik negyvenamose vietose, padėtis blogėja ir Šiauliuose

35