Lietuvoje

2020.09.19 11:09

Koronavirusas nustatytas Palangos reabilitacijos centre „Linas“

LRT RADIJAS, LRT.lt2020.09.19 11:09

Palangos reabilitacijos centre „Linas“ dviems asmenims nustatytas koronavirusas.

Apie tai šeštadienio rytą socialiniame tinkle pranešė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. Kontaktiniai asmenys šiuo metu izoliuoti, paimti tyrimai.

„Linas“ trečiadienį atsivežė 9 asmenis iš Radviliškio ligoninės, kurioje yra nustatytas COVID-19 židinys. Ketvirtadienį, atlikus testą 2 asmenims gautas teigiamas atsakymas. Jie izoliuoti ir bus išvežti gydytis į namus. Kontaktiniai asmenys izoliuoti, paimti tyrimai. Atsakymų dar nėra. „Line“ paslaugos neteikiamos.

Saugokite save. Vakar vakare gauta žinia iš NVSC :( Informuojame, kad Palangos „Line‘ nustatyti du sergantys COVID-19...

Posted by Šarūnas Vaitkus on 2020 m. rugsėjo 18 d., penktadienis

Epidemiologinę diagnostiką atlieka Šiaulių departamentas, sergantieji yra Radviliškio gyventojai. Klaipėdos departamento specialistai šiandieną atliko patikrinimą, pagal NVSC pavedimą. Todėl informaciją apie susirgimus gauta šiandien. Tik vieno dalyko nesuprantu, kaip galima išleisti ligonius iš ligoninės ir dar iš židinio, neatlikus testų ir neįsitikinus ar jie sveiki ir tik tada juos vežti?“ – savo feisbuko paskyroje rašo Palangos meras.

Populiariausi

Kauno gimtadienis

Lietuvoje

2020.10.21 10:20

Rekordinis COVID-19 skaičius: daugiausia atvejų Kauno apskrityje, stiprus signalas Telšiams, o trečdalio atvejų atsekti nepavyko židinys Blinstrubiškiuose tebeliepsnoja – 20 naujų susirgimų; atnaujinta 11.29

9