Lietuvoje

2015.12.24 21:09

Kaune vargstantys sėdo prie bendro stalo

Loreta Mačiulienė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2015.12.24 21:09

Kūčių dieną labdaros organizacijos rengia tradicines vaišes. Šimtai vargstančiųjų prie bendro stalo sėdo ir Kaune, „Carito“ valgykloje. Ramybės, sutarimo ir daug artumo visiems linkėjo Kauno ganytojai ir dvasininkai.

„Ramybės, sutarimo ir daug artumo vienas su kitu. Šiuos metus pradėjome kaip Gailestingumo metus, tad noriu, kad gailestingumas būtų mūsų namuose, širdyse, su žmonėmis, kuriais bendraujame, kad priimtume tą gailestingumą, kurį Dievas dovanoja“, – linkėjo Kauno arkivyskupas metropolitas Lionginas Virbalas.

Lietuvoje – daug gerų ir jautrių žmonių, sako su vargšais dirbanti Ona. Ne visi geradariai sulaukia padėkos ir gero žodžio ar šypsenos, o jos – trūksta, juk geriems darbams daryti taip pat reikia jėgų.

„Vienas kitam linkėkime nepraeiti pro šalį, pamatyti skurdą, daugiau šypsotis ir būti būtume laimingi“, – linkėjo Kauno I dekanato „Carito“ vedėja Ona Virbašiūtė.

Bažnyčia pradėjo švęsti gailestingumo metus, todėl tikintieji ir visi geros valios žmonės raginami daryti gailestingumo darbus ne tik per šventes. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.