Naujienų srautas

Lietuvoje2015.12.23 18:57

V. Mazuronis: manau, kad Seimo rinkimuose dalyvausiu

Darbo partijos vadovybė trečiadienio vakarą susirinko į partijos tarybos posėdį. Partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis paneigė gandus, esą jis neketina dalyvauti kitąmet vyksiančiuose Seimo rinkimuose. V. Mazuronis pareiškė, kad dar nėra galutinai apsisprendęs, bet linkęs į tai, kad Seimo rinkimuose dalyvaus.

„Aš nesakau, kad nedalyvausiu Seimo rinkimuose. Aš sakau, kad spręsime. Ieškosime variantų arba sprendimų. Iki tol aš buvau pasakęs, kad grįšiu po Seimo rinkimų iš Europos sąjungos priklausomai nuo to, ar pasitikės rinkėjai mūsų komanda, ar nepasitikės. Dabar yra pakeista įstatyminė bazė – reikės apsispręsti jau prieš Seimo rinkimus. Tai ateis laikas tą ir padarysiu. Aš tikrai nesakau, kad aš nedalyvausiu – netgi manau, kad bus priešingai. Bet viskas turi būti pasveriama – visi pliusai ir minusai“, – teigė V. Mazuronis.

Jei V. Mazuronis nuspręstų dalyvauti rinkimuose, jo vietą Europos Parlamente užimtų Petras Gražulis.

„Aš suprantu, kad labai gerai Gražuliui, kad aš išvažiuosiu ir jis pateks į Europarlamentą. Tai reiškia, kad Darbo partija vienos vietos neteks. Iš kitos pusės pažiūrėsime, kaip dėstysis sąrašas, kokią vietą man, kaip pirmininkui, patikės“, – svarstė V. Mazuronis.

Politiko teigimu, savo sprendimą jis žada paskelbti likus 2–3 mėnesiams iki rinkimų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi