Naujienų srautas

Lietuvoje2015.12.22 20:43

D. Gineikaitės apklausa STT vyko 4 valandas

BNS 2015.12.22 20:43

Nacionalinės žemės tarnybos vadovė Daiva Gineikaitė antradienį atvyko į apklausą Specialiųjų tyrimų tarnyboje, kuri tiria įtarimus, kad po avarijos galėjo būti bandoma nuslėpti jos girtumą.

Kiek anksčiau griežtą poziciją D. Gineikaitės atžvilgiu pareiškė premjeras.

Prieš apklausą ji su žiniasklaida nebendravo.

Anot STT atstovo spaudai Ruslano Golubovo, NŽT vadovė apklausiama kaip specialioji liudytoja. Jis taip pat patvirtino, kad pirmadienį kaip liudytojai buvo apklausti kai kurie Kauno klinikinės ligoninės medikai, jiems įtarimai nepareikšti.

Tiek prieš apklausą, tiek ir po apklausos D. Gineikaitė su žiniasklaida nebendravo.
 
BNS žiniomis, per ilgiau nei keturias valandas trukusią apklausą antradienio pavakarę į STT atvyko medikė, kuri tikrino, ar D. Gineikaitei nebuvo imti papildomi kraujo mėginiai, statyta lašelinė.
 
„Ji dalyvavo NŽT vadovės apžiūroje kaip specialistė“, – žurnalistams po apklausos sakė R. Golubovas.
 
Jis teigė negalintis atskleisti, kokie buvo po autoįvykio medikų atlikto D. Gineikaitės kraujo tyrimo rezultatai ar kitų su ikiteisminiu tyrimu susijusių detalių.

Policija teigia, kad D. Gineikaitė šeštadienį Kaune neblaivi sukėlė avariją. Jai alkotesteriu nustatytas vidutinis girtumas – 1,66 promilės.

Kiek anksčiau antradienį sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė BNS patvirtino, kad po avarijos papildomas kraujo tyrimas girtumui nustatyti buvo atliktas Kauno klinikinėje ligoninėje, čia teisėsauga vėliau atliko dokumentų poėmius.

D. Gineikaitė pirmadienį išėjo neapmokamų atostogų. Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės teigimu, D. Gineikaitė jai neigė vairavusi neblaivi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Eugenijus Valatka
15
2023.06.06 17:51

LRT tarybai vėl nepavyko išrinkti generalinio direktoriaus

atnaujinta 18.09
15