Lietuvoje

2015.12.22 06:49

Stereotipas ar tiesa, kad Lietuvoje neįgalūs žmonės prabangių automobilių nevairuoja?

LRT TELEVIZIJOS laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“, LRT.lt2015.12.22 06:49

Vienas po kito neįgaliųjų stovėjimo vietose rikiuojasi prabangūs automobiliai – tokie vaizdai nuostabos nekelia. Jau įprasta, kad arčiausiai prekybos centrų, įvairių įstaigų ar gyvenamųjų namų automobilius stato ir tie, kuriems nė motais kelių eismo taisyklės (KET).

„Šiemet tokių pažeidimų, kai asmenys palieka automobilius stovėti neįgaliųjų stovėjimo vietose, neturėdami tam teisės, buvo 354“, – skaičiuoja Darius Mitrofanovas, Vilniaus savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus Budėtojų poskyrio vedėjas. 

Atrodo, paprasta užfiksuoti pažeidimą, kai neįgaliesiems skirtoje vietoje automobilis stovi neleistinai. Užtenka nufotografuoti, pažymėti laiką bei vietą ir apie tai pranešti policijai. Paprasta užfiksuoti, bet nesunku ir apsirikti.

Neįgalumą turintis Gintaras Šalkauskas jau nebesuskaičiuoja, kiek pranešimų apie skirtą baudą gavo įsigijęs naują automobilį. Jis vairuoja prabangų BMW, tad kyla abejonių – gal pažeidimus fiksuojantys pareigūnai G. Šalkauską baudžia būtent dėl to?

Plačiau žiūrėkite LRT TELEVIZIJOS laidos „Keliai. Mašinos. Žmonės“ reportaže.

Populiariausi

Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.07.08 17:21

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija: tarp valstybių – ir lietuvių mėgstama Bulgarija „Tez Tour“ stabdo keliones į Bulgariją; atnaujinta 19.25

Diskusija „Žaidimai smėlio dėžėje – kokioje aplinkoje norime gyventi?“

Lietuvoje

2020.07.08 20:06

Partizano Jakavonio-Tigro dukra: linksmintis Lukiškių aikštėje galima, bet yra ribos, kurių peržengti nevalia Šimašius: kodėl turime nesidžiaugti laisvės kovotojų pergale?

32