Lietuvoje

2020.09.15 06:52

Kelioms dienoms grįžta vasariški orai – temperatūros stulpeliai šoktels net iki 28 laipsnių

LRT RADIJAS, LRT.lt2020.09.15 06:52

Antradienio rytą pasitikę šiltas oras įdienojus tik gėrės. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė LRT RADIJUI nurodė, kad artimiausiomis dienomis džiugins ypač malonūs orai, tačiau permainų sulauksime jau ketvirtadienį.

Antradienį debesys trauksis iš šiaurinių ir rytinių šalies regionų ir link vakaro dangus pragiedrės visoje Lietuvoje. Todėl džiugins šilti saulės spinduliai.

Temperatūra dienos metu kils iki 21–26 laipsnių šilumos. Pūs nestiprus pietvakarių, pietų vėjas.

Trečiadienį orus vis dar lems anticiklonas, todėl išsilaikys antradienį atkeliavusi šilumos banga. Naktį ir rytą kai kur pasirodys rūkas, tačiau jis greitai sklaidysis, kai tik patekės saulė.

Trečiadienio naktis išliks šilta – numatoma 12–17 laipsnių šiluma. Dieną orai šils iki 22–27 laipsnių šilumos. Marijampolės ir Tauragės apylinkėse galima tikėtis netgi 28 laipsnių šilumos. Lietaus tikimybė išliks maža.

Antroje dienos pusėje po mažu pradės stiprėti vėjas. Nors jis dar bus vidutinio stiprumo, bet parodys, kad jau ketvirtadienį priartės orų permainos bei atmosferos frontas su lietumi.

Daugiau – specialioje LRT.lt orų skiltyje.

Populiariausi