Naujienų srautas

Lietuvoje2015.12.18 19:27

A. Sakalauskas: pasitikėjimui atgauti penkerių metų nepakanka

Jau penkerius metus alkoholio nevartojantis aktorius Arūnas Sakalauskas sako, kad nepatikimo žmogaus šešėlis – sunkiai atsikratomas dalykas ir tam gali prireikti daugybės metų. 

„Nebevaldžiau savo gyvenimo. Per gėrimą netekau darbo teatre, televizijoje, buvo gėda prieš žiūrovus, vadovus ir patį save. Vieną dieną mane tiesiog besivoliojantį gatvėje rado policininkai“, – prisipažįsta aktorius. 

Nemaloniam, tačiau itin atviram interviu 53-ejų vyras ryžosi, kad įspėtų lietuvius negrimzti į alkoholio liūną. 

Aktorius suskaičiavo, kad gėrė net aštuoniolika metų. Ne kartą bandė mesti, pagalbos kreipėsi į medikus, bet atsisakyti pražūtin stumiančios priklausomybės nepavykdavo. 

Vyro nesustabdė net plačiai nuskambėjęs įvykis, kai vidury baltos dienos, būdamas girtas, jis sėdo už savo visureigio vairo ir apdaužė net dešimt automobilių. 

„Be artimųjų pagalbos nebūčiau išsikapstęs, todėl noriu pasakyti, kad brangių žmonių buvimas greta – be galo svarbus“, – laidos „Gyvenimas“ kūrėjams prisipažino A. Sakalauskas.

Aktorius jau penkerius metus nevartoja alkoholio, lankosi anoniminių alkoholikų susirinkimuose ir globoja jauną vaikiną, bandantį įveikti šią priklausomybę. „Paslysti nesunku, o štai išsikapstyti ir susigrąžinti žmonių pasitikėjimą reikia labai daug laiko. Nepatikimo žmogaus šešėlis prie tavo vardo velkasi ilgai. Kad jo atsikratytum, penkerių metų nepakanka, reikia aštuoniolikos ar net dvidešimties“, – įsitikinęs A. Sakalauskas. 

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidos „Gyvenimas“ reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi