captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kariai kūdikių globos namuose surengė kalėdinę akciją

A. Bagdono (BFL) nuotr.
A. Bagdono (BFL) nuotr.

Karinių oro pajėgų aviacijos bazės kariai kartu su NATO oro policijos misiją Baltijos šalių oro erdvėje atliekančiais vengrais Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namų globotiniams surengė kalėdinę gerumo akciją. Prie jų prisijungė ir policijos pareigūnai.

NATO oro policijos misiją atliekantys Vengrijos kariai, aviacijos bazės lakūnai, miesto policijos komisariato darbuotojai į sutrukusios vystymosi kūdikių namus atvyko su dovanomis. Už aukcione surinktas lėšas kariškiai vaikams nupirko sauskelnių, žaislų, drabužių, mišinėlių, vitaminų,  atnešė savo vaikų išaugtų drabužėlių, – visko, ko reikia be tėvų likusiems mažiesiems

 „Šiais metais pirmą kartą darėme Pyragų dieną tai nuo jos pradėjome kaupti labdarą šiems namams. Pavyko surinkti be daiktų, be įvairių sauskelnių, net 605 eurus“, – pasakojo Šiaulių apsk. policijos komisariato viršininko pavaduotojas Vincas Urbonavičius.

„Prašėme grojančių žaislų, kad prie lovytės vaikams lopšines dainuotų, piešimo sąsiuvinių ir svarbiausia – sauskelnės, visų prašome sauskelnių“, – sakė Šiaulių sutrikusios vystymosi kūdikių namų direktorė Audronė Kardašienė.

„Dovanėlės renkamos įvairiausiais būdais – renkame iš geraširdžių žmonių: jie neša daiktus, aukoja pinigus. Viską, ką surenkame, atvežame“, – pasakojo KOP aviacijos bazės vadas Pl. Ltn. Marius Matlaitis.

Kaip ir kasmet kūdikių globos namams kariai ir policijos pareigūnai paaukojo ir pinigų.

„Mums labai džiugu, kad galime ne tik atlikti šią misiją Lietuvoje, bet ir padovanoti šventę be tėvų augantiems vaikams. Mes čia lankomės jau ne pirmą kartą,  vaikai jau svečiavosi pas mus bazėje“, – prisiminė Vengrijos junginio vadas plk. ltn. Tamas Fekete.

Šiuo metu sutrikusio vystymosi kūdikių globos namuose gyvena 65 vaikai. Kalėdinę gerumo akciją „Tapk gerumo angelu“ kariškiai rengia jau aštuntą kartą.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...