Lietuvoje

2015.12.16 11:18

Iš policijos patrulio rankinės buvo pavogti šoviniai

BNS2015.12.16 11:18

Trečiadienio rytą Muitinės departamento pareigūnas Vilniuje surado iš policijos pareigūno pavogtus daiktus, tarp jų ir dėtuvę su šoviniais.

„Surasti visi daiktai išskyrus grynuosius pinigus“, – BNS sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas Paulius Radvilavičius.

Pasak jo, pavogti daiktai buvo rasti Sausio 13-osios gatvėje, po tiltu.

Kaip skelbta, policija žada atlikti tarnybinį patikrinimą dėl įvykio, kai iš patrulio automobilio buvo pavogta pistoleto dėtuvė su šoviniais.

„Bus atliekamas tarnybinis tyrimas, dabar atliekamas tyrimas dėl vagystės“, – BNS trečiadienį sakė Vilniaus policijos rinktinės „Vytis“ tarnybos organizavimo poskyrio viršininkas Vilius Gaižutis.

Anot policijos, dėtuvė su aštuoniais šoviniais antradienio vakarą pavogta iš neužrakinto Vilniaus policijos rinktinės „Vytis“ patrulio automobilio metalinių garažų masyve P.Kavoliuko gatvėje.

Dėtuvė su šoviniais buvo 44 metų pareigūno rankinėje. Joje taip pat buvo dokumentai, tarnybinis pažymėjimas, 90 eurų.

Tai jau ne pirmas incidentas pastarąjį mėnesį, susijęs su policijos pareigūnų ginklais ar šoviniais. Lapkritį Vilniuje vyras iš pareigūnų pagrobė „Kalašnikovo“ automatą, jis buvo surastas po penkių valandų. Kiek anksčiau pareigūnai netyčia automatu peršovė benamio koją.