Naujienų srautas

Lietuvoje2015.12.12 12:48

Dalis sostinės policininkų ketina atsisakyti atlygio gaudant I. Molotkovą

BNS, LRT RADIJAS, LRT.lt 2015.12.12 12:48

Dalis sostinės policijos patrulių ketina atsisakyti atlyginimo už darbą, kuomet lapkričio 19-osios vakarą buvo gaudomas automatu „Kalašnikov“ ginkluotas bėglys Igoris Molotkovas.

Apie tokią iniciatyvą pareiškė keli šimtai Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato patrulių rinktinės pareigūnų, BNS šeštadienį patvirtino Policijos departamento Komunikacijos skyriaus viršininkas Ramūnas Matonis.

„Vieniems tuo metu baigėsi pamaina, kiti buvo iškviesti iš namų, tad situacijos skirtingos. O mintis kilo jiems patiems – dar po tos nakties pareigūnai kėlė tokią iniciatyvą. Generalinis komisaras sakė, kad visiems, kurie dirbo ir kurie pageidauja, atlyginimas privalo būti sumokėtas, bet jis palaiko šią iniciatyvą“, – BNS sakė R. Matonis.

Žiniasklaidoje pasirodė vieno neįvardyto Vilniaus pareigūno laiškas, kuriame rašoma, kad Vilniaus apskrities policijos vadovai atsisakė pareigūnams sumokėti už viršvalandžius, nes esą jie taisė kolegų klaidą. Policijos departamentas teigia neturintis informacijos apie tai.

Lapkričio 19-osios vakarą I. Molotkovas, įtariama, pagrobė iš policininkų „ Kalašnikov“ automatą ir, surakintas antrankiais, peršokęs žmogaus ūgio tvorą paspruko iš vieno Vilniaus policijos komisariato teritorijos. Jis rastas po penkių valandų, bėglio paieškoms buvo pasitelkta apie 3 tūkst. policijos pareigūnų.

Policija atlieka tarnybinį patikrinimą dėl dviejų pareigūnų, iš kurių vienam pagrobtas „ Kalašnikov“ automatas. Vilniaus apygardos prokuratūra atlieka ikiteisminį tyrimą dėl I. Molotkovo veiksmų – daugybę kartų teistas vyras po incidento suimtas trims mėnesiams.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi