Naujienų srautas

Lietuvoje2013.02.20 11:04

Premjerą nustebino V. Vasiliausko kalbos apie etiką ir moralę

ELTA 2013.02.20 11:04

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia esąs nustebintas Lietuvos banko valdybos pirmininko Vito Vasiliausko pasisakymo, kad „etika ir moralė yra ne šio pasaulio dimensijos“.

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia esąs nustebintas Lietuvos banko valdybos pirmininko Vito Vasiliausko pasisakymo, kad „etika ir moralė yra ne šio pasaulio dimensijos“.

„Aš manau, Lietuvos banko vadovas yra labai inteligentiškas ir patyręs žmogus, todėl tokia frazė nustebino“, – radijo stočiai „Laisvoji banga“ trečiadienį sakė A. Butkevičius.

Pasak jo, anksčiau su V. Vasiliausku yra tekę dirbti Finansų ministerijoje, tačiau progų suabejoti šio pareigūno etika ir morale nebuvo, o V. Vasiliausko kompetencija jam klausimų nekelia.

Vis dėlto A. Butkevičius pabrėžė, kad „etika ar moralė yra aukščiausios vertybės kiekvienam asmeniui, ypač užimančiam aukštas pareigas“.

Lietuvos banko valdybos pirmininkas V. Vasiliauskas, antradienį komentuodamas laikinojo Ūkio banko administratoriaus Adomo Audicko sprendimą į pagalbą pasitelkti advokatų kontorą „Raidla Lejins & Norcous“, kurioje šis pats dirbo, pareiškė, kad kalbėti apie tokio sprendimo etiškumą nėra prasmės, nes „etika, moralė - ne šio pasaulio dimensijos“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi