Naujienų srautas

Lietuvoje2015.12.10 17:09

Kokių problemų pridaro išblukę čekiai

Prireikus pasinaudoti pirkiniui suteikta garantija, galite būti nemaloniai nustebinti, nes ji galioja tik kartu pateikus pirkinio čekį, o jie, pasirodo, neretai išblunka. Ką tokiais atvejais daryti ir kaip panašių situacijų išvengti?

Kasdien parduotuvėse gaunamus čekius saugo tik akylai savo išlaidas ir pajamas sekantys gyventojai, tačiau brangesnių prekių čekiai turi būti saugomi, kad galėtumėte pasinaudoti gaminiui suteikta garantija.

Finansininkė Janina Simonaitienė su čekiais susiduria kasdien ir pastebi, kad daugelis jų vos per kelis mėnesius išblunka. Moteris sako pastebėjusi, kad čekiai, atspausdinti mėlyna spalva, laikosi ilgiau nei juoda.

„Kiekvieną mėnesį būna kuro čekiai atnešami iš degalinių ir jie turi tokią nelabai gerą tendenciją blukti. Ir labai greitu laiku. Tai čia yra šiokia tokia problema, kadangi, jeigu mokesčių administratorius norėtų patikrinti mūsų išlaidų realumą, teisingumą, o čekis išblukęs ir jau yra šiokia tokia problema, todėl paprastai mes pasidarome kopijas ir kaip juridiniai asmenys jau tada esame ramūs“, – pasakoja finansininkė.

Daugiau apie tai – LRT TELEVIZIJOS laidos „Laba diena, Lietuva“ reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi