Lietuvoje

2015.12.10 20:30

V. Masalskis: aktoriumi, juokinančiu TV ekranuose, o vakare vaidinančiu Hamletą, žiūrovas netiki

LRT Televizijos laida „Gyvenimas“, LRT.lt2015.12.10 20:30

Aktorius Valentinas Masalskis sako, kad nesijaučia esantis toks įdomus, jog galėtų dirbti televizijoje, o ir kolegų, kurie tai daro, jis nesupranta. Jo įsitikinimu, aktoriumi, kuris juokina žydruosiuose ekranuose, o vakare vaidina Hamletą, žiūrovas netiki.  

V. Masalskio teigimu, pinigai menininką gadina ir šis jais turi nesidomėti. „Jeigu šiandien turėčiau labai daug pinigų, manęs čia nerastum, nes pinigai pradėtų diktuoti mano gyvenimo būdą. Dabar šalta Klaipėdoje, vėjai, pinigai pasakytų: tai skrendam į Maljorką. Nes kur mes juos išleisim? Tu gi mirsi, pagyvenkim šia akimirka. Ir skrisčiau, ir nebūčiau čia, nesifilmuočiau, neturėčiau studentų. Pinigai man diktuotų madą, požiūrį. Negalėčiau jų išdalinti, nes jie sakytų – nedalink, tau pritrūks“, – mano aktorius.  

Kadangi nesivaiko pinigų, televizijoje V. Masalskio nepamatysite. Aktorius sako nesuprantantis kolegų, kurie juokina žydruosiuose ekranuose, o vakare scenoje vaidina Hamletą. „Žiūrovas tokiu aktoriumi tiesiog nebetiki“, – įsitikinęs V. Masalskis.

„Nesu toks įdomus, kad galėčiau dirbti televizijoje. Nežinau, kuo reikia būti, kad kartą per savaitę eitum į laidą. Kaip neatsibosti žmonėms? Kaip gali pats augti ir duoti kažką? Dėl to labai gailiuosi tų aktorių, kurie kas kartą nuėję į televiziją nori būti kažkuo įdomesniu, o kitą dieną – kuo nors kitokiu. Tai tarsi kas savaitę gauti po vaidmenį ir jį suvaidinti. Tiek medžiagos savyje aš neturiu, tuoj pat būsiu neįdomus“, – kalba aktorius.

V. Masalskio gyvenime netrūko pakilimų ir nuopuolių. Bene sunkiausia buvo kova su alkoholiu, vos nekainavusi gyvybės. 

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidos „Gyvenimas“ reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.