captcha

Jūsų klausimas priimtas

Premjeras žada vertinti galimą A. Audicko interesų konfliktą

Antradienį LRT radijui Algirdas Butkevičius teigė, jog žada išsiaiškinti, ar Ūkio banko laikinasis administratorius Adomas Audickas galėjo supainioti viešuosius ir privačius interesus, Ūkio banko reikalus tvarkyti pasamdęs advokatų kontorą, kurioje pats neseniai dirbo. 
A. Audickas, ELTA nuotr.
A. Audickas, ELTA nuotr.

Antradienį LRT radijui Algirdas Butkevičius teigė, jog žada išsiaiškinti, ar Ūkio banko laikinasis administratorius Adomas Audickas galėjo supainioti viešuosius ir privačius interesus,  Ūkio banko reikalus tvarkyti pasamdęs advokatų kontorą, kurioje pats neseniai dirbo.

„Mes paprašysime, kad teisininkai įvertintų šitą atvejį, bet aš per daug dėl to nesijaudinu dėl vienos priežasties: vis dėlto reikia pripažinti (iš dalies apie tai rašo ir žiniasklaida), kad visą Ūkio banko inspektavimą yra jau atlikęs ir Lietuvos bankas ir šis inspektavimas buvo vykdamas gana ilgai“, – sako A. Butkevičius.

Jis teigia manąs, kad laikinasis Ūkio banko administratorius A. Audickas, atlikdamas banko auditą, vadovavosi Lietuvos banko inspektavimo medžiaga. „Bet dėl šito atvejo, [galimo] interesų supainiojimo, manau, paaiškės artimiausiu metu“, – tvirtina premjeras.

A. Audickas, baigęs darbą Ūkio ministerijoje, dirbo advokatų kontoroje „Raidla, Lejins & Norcous“. Tą pačią kontrorą jis pasamdė teikti teisines paslaugas Ūkio bankui.

Pats A. Audickas interesų konflikto tvirtina neįžvelgiąs. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Problemos Ūkio banke

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...