captcha

Jūsų klausimas priimtas

A. Butkevičius: kova partijų lygiu valdančiojoje koalicijoje būtų blogas požiūris

Premjeras Algirdas Butkevičius ragina valdančiosios koalicijos partijas neskaičiuoti, kuri Seime turėtų vienu balsu daugiau, jei susijungtų „darbiečiai“ ir „tvarkiečiai“. Anot premjero, antradienį valdančiųjų partijų taryboje bus svarstomas ir galimas Darbo partijos (DP) bei partijos „Tvarka ir teisingumas“ (TT) susijungimas. 
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius ragina valdančiosios koalicijos partijas neskaičiuoti, kuri Seime  turėtų vienu balsu daugiau, jei susijungtų „darbiečiai“ ir „tvarkiečiai“. Anot premjero, antradienį valdančiųjų partijų taryboje bus svarstomas ir galimas Darbo partijos (DP) bei partijos „Tvarka ir teisingumas“ (TT) susijungimas.

A. Butkevičiaus manymu, iš anksto nereiktų svarstyti galimo partijų susijungimo. „Manau, kad reiktų apsiginkluoti kantrybe, palaukti ir nebėgti įvykiams už akių. Šiandien kalbėsimės apie tolimesnius darbus ir tam tikrus iškilusius klausimus, kurie viešai yra diskutuojami“, – antradienį LRT radijui teigė Vyriausybės vadovas.

Anot jo, galimas partijų susijungimas neturėtų sudrumsti Vyriausybės darbo. „Vyriausybė ir toliau dirbs labai sutelktai, ir tai matyti iš ministrų, kurie priklauso toms abiems partijoms, pasisakymų“, – sako  A. Butkevičius.

Jei DP ir TT susijungtų, bendra partija turėtų Seime vienu mandatu daugiau nei Socialdemokratų partija. Tokiu atveju gali tekti perdalyti ministerijų portfelius, o socialdemokratams ir naujajai partijai tapti varžovais. Tačiau premjero supratimu, Vyriausybė nėra kovos laukas ir turi dirbti atsakingai bei įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

„Jeigu kas nori šitame mūšyje kovoti partijų lygiu ir demonstruoti jėgą skaičiais, kad kažkas gali turėti vienu ar kitu Seimo nariu daugiau savo partijose arba frakcijose, tai, manau, yra blogas požiūris“, – teigia premjeras. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: V. Uspaskicho ir R. Pakso partijų susijungimas

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...