Naujienų srautas

Lietuvoje2015.12.04 12:24

Kalėjimų departamentas pratęsė tyrimą Šiaulių probacijos tarnyboje dėl R. Bekinčio

LRT.lt 2015.12.04 12:24

Penktadienį Kalėjimų departamentas pratęsė tyrimą Šiaulių probacijos tarnyboje dėl R. Bekinčio, rašoma pranešime spaudai.

Pasak departamento atstovės spaudai Karolinos Frolovienės, pareigūnų veiksmus tyrusi tarnybinio patikrinimo komisija pateikė Kalėjimų departamento direktorei pranešimą dėl termino pratęsimo.

Teisės aktais numatytas sprendimas buvo priimtas, nes dar negauti reikalingi papildomi duomenys svarbioms aplinkybėms nustatyti.

Kaip teigiam Kalėjimų departamento išplatintame pranešime, siekiama, kad „išvada būtų objektyvi ir visapusiška“, todėl sprendimą dėl tarnybinio patikrinimo ketinama priimti po gruodžio 14 dienos.

Keturiomis žmogžudystėmis įtariamą R. Bekintį pareigūnai sulaikė lapkričio 4 dieną Kražiuose. Įtariamasis neneigė visus metus girtavęs ir nusikaltimus padaręs paveiktas alkoholio.

Įtariamasis buvo suimtas trims mėnesiams.

Anksčiau jis jau buvo teistas 11 kartų.

Rugpjūčio 24 dieną teismas buvo skyręs R. Bekinčiui septynių mėnesių laisvės atėmimą, bausmės vykdymą atidedant metams, tuomet jis buvo įtrauktas į probacijos registrą. Per bausmės atidėjimo laikotarpį jis turėjo dalyvauti smurtinį elgesį keičiančioje programoje, neišvykti iš gyvenamosios vietos rajono ribų be probacijos tarnybos leidimo, nevartoti psichiką veikiančių medžiagų. Probacijos tarnybos atstovai teigė nenustatę aplinkybių, kad asmuo galėjo kelti pavojų aplinkiniams.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi