Lietuvoje

2013.02.18 11:59

Žiūrovų ir komisijos favoritė „Auksiniame balse“ – emigrantė V. Matačiūnaitė

2013.02.18 11:59

Specialiai į LRT televizijos projekto „Auksinis balsas“ filmavimus iš Londono atvykstanti Vilija Matačiūnaitė per tris pasirodymus spėjo pavergti ir komisiją, ir žiūrovus.

Specialiai į LRT televizijos projekto „Auksinis balsas“ filmavimus iš Londono atvykstanti Vilija Matačiūnaitė per tris pasirodymus spėjo pavergti ir komisiją, ir žiūrovus.

Šio šeštadienio koncerte, kurio tema – miuziklai, ji pelnė maksimalų įvertinimą (po 10 balų) iš visų komisijos narių – muzikologės Zitos Kelmickaitės, operos solistės Nomedos Kazlauskaitės-Kazlaus, smuikininko Zbignevo Levickio ir dirigento Vytauto Lukočiaus.

Prisipažinusi, kad tarp jos ir miuziklo – visiškai nieko bendra, Vilija pasirinko sudėtingą kūrinį („Listen“ iš miuziklo „Dream Girls“) ir įrodė, kad ir iki tobulybės pakylėti galima ir nemėgiamą žanrą. 

Dosnūs Vilijai buvo ir žiūrovai. Miuziklų vakarą ji buvo vienintelė, gavusi penkiaženklį žiūrovų skambučių skaičių (15 505). Antrasis pagal žiūrovų simpatijas – Vaidas Baumila (9102 balsai), atlikęs ariją iš miuziklo „Vargdieniai“ ir komisijos taip pat įvertintas aukščiausiais balais.

Susumavus trijų pasirodymų rezultatus, trečiasis bendroje žiūrovų ir komisijos lentelėje – Ruslanas Kirilkinas, miuziklų vakarui pasirinkęs sudėtingiausią, anot Nomedos Kazlaus, kūrinį – „Vestsaido istorijos“ ariją „Maria“.

Toliau bedroje lentelėje rikiuojasi Violeta Tarasovienė, Viktoras Gerasimovas, Aistė Pilvelytė, Česlovas Gabalis (už „Anthem“ iš miuziklo „Šachmatai“ nevienareikšmiškai įvertintas komisijos: Zbignevas Levickis jam dovanojo dešimtuką, tuo tarpu Zita Kelmickaitė nukirto savo firminiu „dalgeliu“ – septynetuku).

Paskutiniąsias vietas bendroje lentelėje užima Laura Zigmantaitė ir Karina Krysko-Skambinė. Gal jos sublizgės roko naktį kitą šeštadienį?