captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuvos vadovai pasveikino Rumuniją

Gruodžio pirmąją Rumunijoje švenčiama Susivienijimo diena. Ta proga sveikinimus svarbiausiems šios šalies politikams pasiuntė Lietuvos prezidentė ir premjeras, rašoma pranešimuose spaudai.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Dalia Grybauskaitė su šia nacionaline pasveikino Rumunijos Prezidentą Klausą Iohannisą. Pasak prezidentės, Lietuva ir Rumunija yra tvirtos, vieningos partnerės ir sąjungininkės dvišaliu lygiu, veikiančios kartu bendroje europinėje ir transatlantinėje bendruomenėje.

„Mūsų dialogą stiprina sutarimas svarbiausiais saugumo klausimais, tie patys tikslai energetikos ir ekonomikos srityse bei siekis kartu spręsti bendrus mums kylančius iššūkius. Neabejoju, kad abipusis pasitikėjimas ir bendromis vertybėmis grįsta mūsų šalių narystė ES bei NATO leis toliau sėkmingai atstovauti mūsų interesams, siekiant užtikrinti saugumą ir klestėjimą savo šalių piliečiams ir visiems europiečiams“, – rašoma prezidentės sveikinimo laiške.

Lietuvos vadovė Rumunijos prezidentui ir visiems šalies žmonėms palinkėjo visokeriopos sėkmės, saugumo ir klestėjimo.

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius taip pat prisidėjo prie sveikinimų ir su Susivienijimo dienos proga pasveikino Rumunijos premjerą Dacianą Julieną Ciolosą.

„Pasinaudodamas galimybe norėčiau pažymėti, jog Lietuvos ir Rumunijos žmones sieja draugiški santykiai, o partnerystė tarp valstybių įgauna vis didesnę reikšmę – esame partneriai Europos Sąjungoje ir NATO, kartu siekiame bendrų tikslų – saugumo ir ekonominės bei socialinės gerovės mūsų žmonėms“, – sveikinimo laiške sako Lietuvos premjeras.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...