Naujienų srautas

Lietuvoje2015.11.30 20:59

Sulaikytas Marijampolės pataisos namų vadovas

LRT RADIJAS, LRT.lt 2015.11.30 20:59

Policija sulaikė neblaivų vairuojantį Marijampolės pataisos namų vadovą Tadą Klusevičių.

Pasak pareigūnų, buvo gautas pilietiško asmens skambutį, kuris pranešė apie įtartinai vairuojantį asmenį. Tolminkiemio gatvėje sustabdyto automobilio  vairuotojui buvo nustatytas beveik dviejų promilių girtumas. T. Klusevičius buvo neuniformuotas, vairavo asmeninį automobilį. Pasak Kalėjimų departamento direktorės Živilės Mikėnaitės, tai smūgis sistemai. Nors direktoriaus darbui priekaištų ji neturi, tačiau tokie poelgiai nebus toleruojami.

„Jokios tolerancijos neblaiviems už vairo sėdusiems pareigūnams“, – taip teisingumo ministras Juozas Bernatonis reagavo į informaciją, kad šiandien Marijampolėje buvo sulaikytas neblaivus automobilį vairuojantis Marijampolės pataisos namų direktorius Tadas Klusevičius.

„Šis incidentas yra netoleruotinas. Savo neatsakingu poelgiu direktorius sutepė pataisos įstaigų sistemos ir joje dirbančių tūkstančių pareigūnų garbę, todėl čia negali būti jokių diskusijų – ponas Klusevičius bus atleistas iš tarnybos“, – sako teisingumo ministras J. Bernatonis.

Šiandien Teisingumo ministerija gavo informacijos, kad apie 12.30 val. Marijampolėje buvo sustabdytas Marijampolės pataisos namų direktoriaus T. Klusevičiaus vairuojamas automobilis Mitsubishi Outlander. Pagal pirminę informaciją, vairuotojui nustatytas vidutinis girtumas. 

Įvykio aplinkybes aiškinasi Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.    

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi