Lietuvoje

2015.11.30 17:01

L. Graužinienė: tai buvo vyrų sprendimas

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2015.11.30 17:01

LRT TELEVIZIJOS laidos „Laba diena, Lietuva“ eteryje Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė tikina, kad dėl vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio likimo su ja tartasi nebuvo. „Čia vyrai nusprendė. Buvo premjero ir ministro sprendimas. Nenorėčiau giliau komentuoti“, – sako ji.

Anot L. Graužinienės, toks ministro elgesys (iš pradžių sprendimas atsistatydinti, o vėliau – likti poste) rodo jo blaškymąsi, ir tai nėra gerai, nes jis turi atsakingai priimti visus sprendimus. „Nuomonės keitimas nėra sveikintinas“, – aiškina L. Graužinienė.

Seimo vadovė pabrėžia, kad, jos nuomone, sprendimą likti priėmė ne S. Skvernelis, o premjeras Algirdas Butkevičius. Jos nuomone, ministras tiesiog pats nesiryžo priimti sprendimo.

„Manau, kad ministras padarė tam tikrą klaidą, nes gyvenimo patikrinta taisyklė yra ta, kad klaidą geriau pripažinti. Ja ministras nepasinaudojo. Kaip dirbsime toliau? Seimo nariai turi teisę reikalauti, kad visos vyriausybės prisiimtos atsakomybės būtų vykdomos, Seimo nariai turi teisę prašyti paaiškinti vieną ar kitą situaciją. Taip ir dirbsime. Jeigu nebus atsakymų žodžiu, klausime raštu ir t.t.“, – apie tolimesnį bendradarbiavimą pasakoja L. Graužinienė.

Plačiau apie tai – LRT TELEVIZIJOS laidos „Laba diena, Lietuva“ ištraukoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.