Naujienų srautas

Lietuvoje2015.11.30 09:40

Po susitikimo su A. Butkevičiumi paaiškės, ar S. Skvernelis liks poste

Premjeras Algirdas Butkevičius susitiks su vidaus reikalų ministru Sauliumi Skverneliu. Po šio susitikimo paaiškės, ar ministras liks poste.

S. Skvernelis atsistatydinimo pareiškimą parašė po prezidentės Dalios Grybauskaitės komentaro, kad jis ne pirmą kartą demonstruoja žemą politinį lygį.

Vidaus reikalų ministras atsistatydinimo pareiškimą įteikė prieš savaitę, tačiau premjeras išvyko suplanuoto vizito į Kiniją. A. Butkevičius tada sakė, kad po vizito bandys įkalbėti ministrą likti poste.

S. Skvernelis prezidentės kritikos sulaukė po incidento, kai iš komisariato Vilniuje, pagrobęs policininkų automatą, pabėgo įtariamasis ir buvo surastas tik po kelias valandas trukusių paieškų.

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė po šios paieškos operacijos teigė, kad ministras netinkamai ją informavo apie saugumą mieste, o prezidentė D. Grybauskaitė pareiškė, jog ministras tokiu bendravimu demonstruoja žemą politinį lygį.

Prieš tris dienas prezidentė pareiškė, kad sprendimą – ar pasitraukti, ar likti poste – turi priimti pats ministras. S. Skvernelis teigia, kad tai paaiškės po jo susitikimo su premjeru.

Ministrus skiria ir atleidžia prezidentas premjero teikimu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi