Naujienų srautas

Lietuvoje2015.11.28 16:07

V. Tomaševskis: kol kas nenoriu komentuoti tragedijos

BNS 2015.11.28 16:07

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) pirmininkas europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis sako kol kas nenorintis komentuoti tragedijos dėl partijos nario Šalčininkų vicemero Andžejuas Andruškevičiaus ir dar vieno vyro žūties.

„Aš manau, kad nereikia to komentuoti, nereikia piktnaudžiauti šita tema. Jau buvo pasakyta – pakomentavo ir meras, ir skyriaus (partijos – BNS) pirmininkas. (...) Man nepatinka eskalavimas šios temos. Tai didelė tragedija (...). Aš nekomentuoju – aš mielai pasikalbėčiau, kadangi labai geras žmogus, bet ne šis atvejis – reikia ir šeimai duoti laiko apsiraminti, ir visiems“, – BNS šeštadienį sakė V. Tomaševskis.

„Ateis laikas, ir aš pasakysiu – reikės ir laidotuvėse dalyvauti, ir pasakyti, bet kam skubinti įvykius ir vėl eskaluoti šią temą. Mano toks požiūris“, – pridūrė politikas.

Šalčininkų rajono meras, LLRA narys Zdzislavas Palevičius penktadienį sakė, kad vicemeras buvo didelę patirtį turintis, geras ir inteligentiškas žmogus, ir jam sunku suvokti, kodėl įvyko tokia didelė tragedija.

Policija kol kas išsamiau nekomentuoja Šalčininkų rajone Dumblės kaime penktadienį įvykusios tragedijos versijų ir motyvų.

Šeštadienį išplatintame pranešime Policijos departamentas nurodė, jog Šalčininkų vicemero namuose rastas 37-erių metų vyro kūnas su daugybinėmis šautinėmis žaizdomis galvoje, krūtinėje, pilve ir kojose. Namo kieme rastas vicemero kūnas su šautine žaizda galvoje, o šalia jo – pistoletas „PM“.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Kęstutis Lančinskas BNS šeštadienį sakė kol kas neturintis daugiau naujos informacijos apie nelaimės tyrimą.

„Du ginklai panaudoti, panaudojo vienas žmogus“, – BNS sakė K. Lančinskas.

Žiniasklaida praneša, jog 51-erių A. Andruškevičius penktadienį namuose iš legaliai laikomo ginklo nušovė žmonos meilužį ir po to kieme nusišovė pats.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi