Naujienų srautas

Lietuvoje2015.11.28 00:33

Druskininkuose atidarytas dar vienas turistų traukos centras

Druskininkai ir toliau investuoja į infrastruktūrą. Pradėjo veikti lynų kelias, sujungęs du labiausiai lankomus turistų traukos centrus – vandens parką ir uždarą slidinėjimo kompleksą.

Gondolos pakyla 45 metrų aukštį, jos pagamintos iš skaidraus stiklo, todėl tai tarsi judanti apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria Druskininkų panorama.

Daugiau nei kilometro ilgio kelionė gondola per Nemuną truks pusketvirtos minutės. Bilietas į vieną pusę – trys, į abi – 5 eurai. Viena gondola pritaikyta fizinę negalią turintiems žmonėms.

Lynų kelias kainavo beveik 4 milijonus eurų – trečdalis pinigų gauta iš Klimato kaitos programos, kitos lėšos – savivaldybės ir privataus operatoriaus, kuriam 20 metų išnuomota įranga.

Druskininkų vadovai pripažįsta, kad projektas buvo sudėtingas, tad jį teko koreguoti.

„Tam tikrų pakeitimų reikėjo, įvertinant tai, kad ji buvo statoma virš požeminės automobilių aikštelės. Įvertinant tai, kad buvo statoma viename iš miesto parkų, buvo daug derinamų dėl kiekvieno medžio. Ėjome apžiūrėti kiekvieną medį, kad tik būtų galima kuo daugiau jų išsaugoti“, – pasakojo Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.

Manoma, kad ši naujovė pritrauks daugiau turistų, ypač sumažėjus srautams iš Rusijos – tikimasi sulaukti daugiau lietuvių. Turistų laukia ir naujas 42 numerių viešbutis su žiemos sodu ir SPA centras. Kasmet kurorte apsilanko apie 300 tūkstančių svečių.

Druskininkų savivaldybės plėtros planuose – Kultūros kongresų rūmai ir dirbtinė jūra su paplūdimiu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi