Naujienų srautas

Lietuvoje2015.11.27 15:04

Prezidentė apie S. Skvernelio atsistatydinimą: sprendimą turi daryti pats ministras

ELTA 2015.11.27 15:04

Prezidentė Dalia Grybauskaitė nekomentuoja vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio atsistatydinimo, tai motyvuodama tuo, kad nenori dalyvauti rinkimų kampanijoje. Pasak šalies vadovės, sprendimą, ar pasitraukti, turi priimti pats ministras.

„Na, iš tikrųjų aš nenorėčiau dalyvauti rinkiminėse kampanijose, ir todėl negaliu nieko pridėti prie to, ką esu pasakiusi. Sprendimą turi daryti pats ministras, ir todėl, kol neturiu teikimo, nėra ką komentuoti“, – penktadienį žurnalistams Prienų rajone sakė prezidentė, kur dalyvavo ilgojo nuotolio radaro statybos kapsulės įkasimo ceremonijoje.

Ministras S. Skvernelis prieš savaitę pranešė besitraukiąs po daug atgarsių sukėlusio įvykio, kai automatu ginkluotas sulaikytasis paspruko nuo policijos, o pastaroji jį po sostinę vaikėsi 5 valandas. Per incidentą niekas nenukentėjo, bet ministras S. Skvernelis sulaukė kritikos iš prezidentės D. Grybauskaitės ir parlamento vadovės Loretos Graužinienės.

Visą šią savaitę Kinijoje besilankantis premjeras Algirdas Butkevičius yra sakęs, kad tikisi, jog vidaus reikalų ministras persigalvos ir atsiims atsistatydinimo pareiškimą, o iš Seimo pirmininkės L. Graužinienės laukiąs supratimo.

S. Skvernelis, sulaukęs daugelio pareigūnų, kitų institucijų, visuomenės palaikymo, apie savo sprendimą, ar likti ministro poste, žadėjo pranešti penktadienį, tačiau greičiausiai tai įvyks pirmadienį po susitikimo su premjeru.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi