Naujienų srautas

Lietuvoje2015.11.27 12:13

„Arui“ paaukota jau daugiau nei 9 tūkst. eurų

LRT.lt 2015.11.27 12:13

Per savaitę nuo visuomeninės akcijos, skirtos atkreipti dėmesį į Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnų darbo sąlygas, surinkta jau daugiau kaip 9250 eurų. Juos į „Aro“ sąskaitą pervedė beveik 350 žmonių. Dažniausiai aukota suma – 10 eurų, rašoma pranešime spaudai.

Akcijos organizatoriai teigia, kad akcijai neliko abejingi ir visuomenei gerai žinomi asmenys, tokie kaip žurnalistas Edmundas Jakilaitis bei renginių organizatorius Jogaila Morkūnas.

„Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems, prisidėjusiems prie akcijos – tiek piniginėmis lėšomis, tiek ir informacijos sklaida. Džiugu, kad į viešąjį saugumą turinčių užtikrinti pareigūnų darbo sąlygas dėmesį atkreipė ir politikai bei šalies vadovai. “ – sako akcijos iniciatorė Vytautė Seinauskaitė.

Kokių konkrečiai priemonių už akcijos metu surinktas lėšas įsigis rinktinė „Aras“ bus sprendžiama gruodžio 1 dieną vyksiančiame Policijos departamente veikiančios specialios Policijos gaunamos paramos administravimo komisijos posėdyje. Šią informaciją žadama paskelbti viešai.

Rinktinės „Aras“ vadas Viktoras Grabauskas jau anksčiau yra sakęs, kad norima, jog žmonių paramos teigiamą poveikį pajustų kuo daugiau pareigūnų, tad svarstoma apie tokias priemones kaip specialios paskirties batai ar individualiai ekipuotei sudėti ir specialiųjų operacijų metu transportuoti pritaikyti krepšiai.

Norintys finansiškai prisidėti prie šios akcijos vis dar gali pervesti lėšų į Lietuvos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ atsiskaitomąją sąskaitą nr. LT627044060007988581.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi