Lietuvoje

2020.08.10 14:45

Pranešta apie dar vieną pro langą iškritusį vaiką: nelaimė įvyko Kėdainiuose, neįgalaus mažamečio tėvas – neblaivus

savaitgalį iškrito trys mažamečiai, vienas žuvo
LRT.lt, rinkosaikste.lt2020.08.10 14:45

Lietuvoje per paskutinį savaitgalį pro daugiabučių langus iškrito 3 mažamečiai vaikai, o viena istorija baigėsi itin tragiškai – vos šešerių berniukas žuvo.

Naujausia informacija apie incidentą pasiekė iš Kėdainių. Čia iš daugiabučio namo pirmojo aukšto iškrito 8-erių metų berniukas. Vaikas nedelsiant atsidūrė medikų globoje, o vaiko tėčiui įvykio vietoje nustatytas girtumas.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Tiesa, istorija įvyko dar rugpjūčio 5 dieną.

Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė sunerimusios kaimynės pagalbos skambutis, kuri pasakojo, kad Respublikos gatvėje iš daugiabučio namo pirmojo aukšto iškrito protinę negalią turintis vaikas.

Moteris sakė, kad išgirdo klyksmą po langais, nubėgo pažiūrėti ir pamatė kruviną vaiką.

Į nelaimės vietą atskubėję medikai suteikė vaikui pirmąją pagalbą ir nutarė skubiai gabenti į gydymo įstaigą.

Vaikui buvo uždėtas kaklo įtvaras, sutvarstyta galva.

Mažametis skubiai pristatytas į ligoninę.

Vaiką gelbėjusi kaimynė buvo šokiruota vaiko tėvo elgesiu – moteris beldė į duris, kol jas galų gale pravėrė užsimiegojęs tėvas.

Policijos pareigūnai nustatė, kad nelaimės metu vyriškis buvo neblaivus.

Kaip paaiškėjo vėliau, šeima tarnyboms yra žinoma. Vaikų teisių apsaugos specialistai ir socialiniai darbuotojai teikė šeimai pagalbą.

Vaiko tėvas dar žėrė priekaištus kaimynei, kad ši iškvietė pagalbą.

Šį įvykį tirs ir vertins visos tarnybos, bus sprendžiama, ar vaikas gali augti tokioje šeimoje.

Šeštadienį vaikas pro langą iškrito Radviliškyje, Klaipėdoje tragedijos išvengta per stebuklą

LRT.lt primena, kad šeštadienį Klaipėdoje ir Radviliškyje viena po kitos įvyko dvi nelaimės: pro namų langą ir balkoną iškrito berniukas ir mergaitė.

Rugpjūčio 8 d. apie 20 val. 35 min. Klaipėdoje, pro langą iškrito berniukas (g. 2019 m.), kuris dėl kūno sužalojimų paguldytas į ligoninę. Kaip rašoma pranešime, aplinkybės aiškinamos. Surinkta medžiaga pagal LR BK 140 str. 3 d.

„Turime informacijos, kad apačioje jį pagavo ten buvę žmonės, o tuomet jis perduotas medikams“, – LRT.lt savaitgalį sakė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos skyriaus vedėja Andromeda Grauslienė.

Taip pat pranešta, kad tą pačią dieną apie 10 val. 5 min. Radviliškyje iš balkono iškrito mergytė (g. 2018 m.), kuri dėl viso kūno sukrėtimo paguldyta į ligoninę.

Populiariausi

Covid-19 tyrimo punktas Radviliškyje

Lietuvoje

2020.09.30 10:49

NVSC skelbia pašalinusi trikdžius savo sistemoje: specialistai gali pasiekti informaciją apie COVID-19 atvejus Registrų centras: sutrikimai ne e.sveikatoje, o NVSC; atnaujinta 17.25

Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.09.30 13:37

Daliai užsieniečių atvykti į Lietuvą taps paprasčiau: Vyriausybė supaprastino tvarką atsisakyta reikalavimo užsieniečiams atsivežti neigiamą COVID-19 testą likus 72 valandoms iki kelionės