captcha

Jūsų klausimas priimtas

75 Seimo nariai ragina premjerą netenkinti ministro S. Skvernelio atsistatydinimo

75 įvairioms Seimo frakcijoms atstovaujantys Seimo nariai kreipiasi į ministrą pirmininką Algirdą Butkevičių, ragindami netenkinti vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio atsistatydinimo pareiškimo.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Šį kreipimąsi į vyriausybės vadovą inicijavo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnas Petras Gražulis.

„Pabrėžtina, kad šiandien mūsų valstybė yra tarptautinio terorizmo ir pabėgėlių krizės akivaizdoje, todėl stabilumas ir kompetentingas ministras, kuris įnešė daug permainų sistemoje per tokį trumpą laiką, yra kaip niekad reikalingas Lietuvai. Ministrui vadovaujant Vidaus reikalų ministerijai buvo žengti reikšmingi žingsniai, tokie kaip vidaus tarnybos statuto priėmimas, kuris daugelį metų skynėsi kelią Seime. Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis labai pakėlė pasitikėjimą policija, todėl darbų tęstinumas yra labai svarbus“, – mano kreipimąsi pasirašę parlamentarai.

Jie tikisi, kad ministras S. Skvernelis, kuris neveltui yra vertinamas už savo profesionalumą, už didelę patirtį, už ryžtingas reformas sistemoje, nepraras savo ryžto.

„Todėl raginame tęsti pradėtus darbus vidaus reikalų sistemoje, o Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus prašome netenkinti vidaus reikalų ministro S. Skvernelio atsistatydinimo pareiškimo“,– sakoma kreipimesi.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...