Lietuvoje

2015.11.24 15:38

75 Seimo nariai ragina premjerą netenkinti ministro S. Skvernelio atsistatydinimo

ELTA2015.11.24 15:38

75 įvairioms Seimo frakcijoms atstovaujantys Seimo nariai kreipiasi į ministrą pirmininką Algirdą Butkevičių, ragindami netenkinti vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio atsistatydinimo pareiškimo.

Šį kreipimąsi į vyriausybės vadovą inicijavo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnas Petras Gražulis.

„Pabrėžtina, kad šiandien mūsų valstybė yra tarptautinio terorizmo ir pabėgėlių krizės akivaizdoje, todėl stabilumas ir kompetentingas ministras, kuris įnešė daug permainų sistemoje per tokį trumpą laiką, yra kaip niekad reikalingas Lietuvai. Ministrui vadovaujant Vidaus reikalų ministerijai buvo žengti reikšmingi žingsniai, tokie kaip vidaus tarnybos statuto priėmimas, kuris daugelį metų skynėsi kelią Seime. Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis labai pakėlė pasitikėjimą policija, todėl darbų tęstinumas yra labai svarbus“, – mano kreipimąsi pasirašę parlamentarai.

Jie tikisi, kad ministras S. Skvernelis, kuris neveltui yra vertinamas už savo profesionalumą, už didelę patirtį, už ryžtingas reformas sistemoje, nepraras savo ryžto.

„Todėl raginame tęsti pradėtus darbus vidaus reikalų sistemoje, o Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus prašome netenkinti vidaus reikalų ministro S. Skvernelio atsistatydinimo pareiškimo“,– sakoma kreipimesi.

Gaisras Kaune
9
2021.05.07 11:55

Milžiniškas gaisras Kaune užgesintas: užsiliepsnojo metalo atliekos, didelis dūmų kamuolys buvo matomas iš toli

užterštas vanduo galimai tekėjo į Nemuną; atnaujinta 19.00
9
Saulius Skvernelis
2021.05.07 09:27

Skvernelis: rengiamas partnerystės įstatymas iš esmės įteisintų vienalyčių santuoką

palaiko „Šeimos maršo“ idėją; atnaujinta 17.18
Ingrida Šimonytė
Klaipėdos ritmas 23