Kultūra

2020.08.08 18:37

LNOBT direktoriaus pavaduotoja dėl koronaviruso pateko į ligoninę

Patricija Kilminavičienė, LRT.lt2020.08.08 18:37

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) direktoriaus pavaduotoja Jurgita Skiotytė-Norvaišienė dėl koronaviruso buvo paguldyta į ligoninę. Šeštadienį šią žinią patvirtino pats teatro direktorius Jonas Sakalauskas.

„Jaučiasi tikrai prastai. Kol kas nėra kažkokios komplikacijos prasidėjusios, bet ją paliko ligoninėje su priežiūra, kad galėtų atlikti visus reikiamus tyrimus ir taikyti visas reikiamas procedūras“, – LRT.lt teigė J. Sakalauskas.

Pasak jo, dauguma teatro darbuotojų šiuo metu savarankiškai tiriasi dėl koronaviruso. Nuo pirmadienio bus pradėtas masinis viso teatro darbuotojų testavimas.

„Jau dalis mano aplinkos žmonių tuos testus darėsi. Mūsų vyriausias dirigentas gavo neigiamą atsakymą, jis neturi viruso, nors mes su juo turėjome artimą kontaktą. Dabar laukiame kitų testų rezultatų, manau, dauguma jų bus pirmadienį-trečiadienį“, – sakė J. Sakalauskas.

Penktadienį pasirodžius žiniai, kad J. Sakalauskui diagnozuotas koronavirusas, laikinai sustabdyta teatro veikla, dezinfekuojamos pastato patalpos.

BNS jis tikino pirmuosius ligos simptomus pajutęs trečiadienį, o ketvirtadienį kreipęsis į privačią kliniką dėl koronaviruso tyrimų.

Teatro direktorius teigė nežinantis, kur galėjo užsikrėsti koronavirusu, kadangi pastaruoju metu nebuvo išvykęs į užsienį, nebendravo su asmenimis, kuriems būtų diagnozuotas koronavirusas.