Lietuvoje

2020.08.08 15:44

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybai vadovaus buvęs MITA vadovas Šetkus

BNS2020.08.08 15:44

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybai vadovaus buvęs Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) vadovas bei buvęs ekonomikos ir inovacijų ministro patarėjas Kęstutis Šetkus.

Jį iš dviejų kandidatų pasirinko aplinkos ministras Kęstutis Mažeika.

„Du geriausiai komisijos įvertinti kandidatai turėjo finalinį pokalbį su ministru. Ministras vertino kandidatų vadovavimo patirtį, institucijos pateiktą viziją“, – BNS sakė ministro patarėjas Justas Jaskonis.

Jo teigimu, antra komisijos atrinkta kandidatė, kurią vertinto ministras, buvo Aplinkos ministerijos Klimato politikos grupės vyr. specialistė Judita Liukaitytė-Kukienė.

„Komisija vertino kandidatų vadovavimo patirtį, kompetencijas, kandidatų parengtą trejų metų įstaigos veiklos planą“, – teigė ministro patarėjas.

Jis pridūrė, kad komisiją sudarė trys Valstybės tarnybos departamento atstovai ir du atstovai iš Aplinkos ministerijos – aplinkos ministro patarėjai Ligita Valalytė ir Vytautas Černevičius.

Nugalėtojas – tik po antro konkurso

Aplinkos ministro patarėjas taip pat informavo BNS, kad K. Šetkus nugalėjo antrame į vadovus organizuotame konkurse.

Pirmas konkursas buvo surengtas pernai lapkričio 7 dieną, tačiau buvo paskelbtas neįvykusiu.

„Neįvyko, nes surinkęs komisijos praeinamą balą buvo tik vienas, o reikia dviejų kandidatų, kad konkursas įvyktų“, – tvirtino J. Jaskonis.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybai kelerius metus iki šiol vadovavo Saulius Balys – jo ketverių metų kadencija baigėsi pernai rugsėjį, tačiau dėl tarnybinės būtinybės, kol atsiras naujas vadovas, jis ir toliau vadovavo įstaigai.

Tarnyba informavo BNS, kad S. Balys nei pirmame, nei antrame konkurse dar vienos kadencijos pareigose nesiekė.

Populiariausi

COVID-19 mobilus punktas Radviliškyje, koronavirusas

Lietuvoje

2020.09.25 07:22

Raseiniuose COVID-19 protrūkis itin rimtas: specialistai atviri – rajone fiksuojami milžiniški skaičiai 329 atvejai 100 tūkst. gyventojų; meras planuoja kreiptis dėl karantino skelbimo

11
aurelijus veryga

Lietuvoje

2020.09.25 13:47

Veryga apie kilusią COVID-19 riziką Nausėdai: net ir užsikrėtus galima dirbti nuotoliniu būdu prezidentūra merui: reikėjo laikytis visų NVSC rekomendacijų, atnaujinta 16.23

5