Lietuvoje

2015.11.23 11:13

L. Graužinienė apie S. Skvernelio likimą: sulaukime premjero

ELTA2015.11.23 11:13

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė nelinkusi atsakyti, ar atsistatydinimo pareiškimą Ministrui Pirmininkui Algirdui Butkevičiui įteikęs vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis turėtų likti poste.

Seimo vadovės teigimu, ministro likimas turėtų paaiškėti penktadienį, kai iš vizito Kinijoje sugrįš premjeras A. Butkevičius.

„Palaukime penktadienio, grįš premjeras, ir tada bus viskas aišku“, – pirmadienį žurnalistams sakė L. Graužinienė.

Parlamento vadovė nesiėmė atsakyti, ar įvyks praėjusią savaitę planuotas frakcijų seniūnų pasitarimas dėl vidaus reikalų ministro S. Skvernelio elgesio per ginkluoto bėglio paiešką.

„Sulaukime premjero. Pasitarime, kuris buvo planuotas, turi dalyvauti ir Ministras Pirmininkas, kai jis grįš, tada ir atsakys“, – sakė L. Graužinienė.

Į frakcijų seniūnų pasitarimą parlamento vadovė ketino kviesti Ministrą Pirmininką A. Butkevičių, vidaus reikalų ministrą S. Skvernelį, generalinį policijos komisarą, kriminalinės policijos biuro vadovą, Prezidentūros atstovus bei Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto vadovybę.

Kaip jau skelbta, praėjusį penktadienį vidaus reikalų ministras S. Skvernelis įteikė Ministrui Pirmininkui A. Butkevičiui atsistatydinimo pareiškimą. Vyriausybės vadovas sakė perspėjęs S. Skvernelį, kad prašymą apsvarstys tik po komandiruotės į Kiniją. Premjeras laikosi pozicijos, kad S. Skvernelis dar gali apsigalvoti, gal net atsiimti savo pareiškimą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.