Lietuvoje

2020.08.01 17:18

Krikščionių sąjunga patvirtino kandidatų į Seimą sąrašą, jo vedlys – Dagys

LRT.lt2020.08.01 17:18

Šeštadienį Vilniuje įvyko Krikščionių sąjungos tarybos posėdis, kurio metu patvirtintas kandidatų į Seimą šių merų parlamento rinkimuose sąrašas. Jo vedliu tapo partijos pirmininkas Rimantas Jonas Dagys.

Kaip skelbiama partijos pranešime spaudai, partijos tarybos posėdžio metu svarstytas pasiruošimas Seimo rinkimams, priimtos programinės nuostatos, patvirtinti Krikščionių sąjungos kandidatai vienmandatėse rinkimų apygardose ir daugiamandatės apygardos sąrašas.

Krikščionių sąjunga skelbia, kad partija ketina kelti kandidatus beveik visose apygardose, o sąraše – daugiau kaip 100 pavardžių.

Pasak Krikščionių sąjungos pirmininko R. J. Dagio, sąraše yra gausus būrys mokslininkų, specialistų, verslo ir kultūros pasaulio atstovų, teisininkų bei ekonomistų, profesinių sąjungų ir nevyriausybinių organizacijų atstovų.

Su Krikščionių sąjungos vėliava į rinkimus eina trys dabartinio Seimo nariai: sąrašo lyderis R. J. Dagys varžysis Šilainių rinkiminėje apygardoje Kaune, Egidijus Vareikis – Kauno Aleksoto-Vilijampolės apygardoje, Algimantas Kirkutis – Klaipėdos Marių rinkimų apygardoje. Su Krikščionių sąjungos sąrašu rinkimuose dalyvauja ir Lietuvos Krikščioniškosios Demokratijos partijos pirmininkas Eligijus Dzežulskis-Duonys. Jis rungsis Kaune, Centro-Žaliakalnio apygardoje“, – teigiama partijos pranešime spaudai.

Krikščionių sąjunga pabrėžia, kad pagrindiniai jos rinkimų programos akcentai – nuoseklus krikščioniškosios politikos principų įgyvendinimas XXI amžiuje, žmogaus orumo, šeimos, žmogaus gyvybės apsauga, socialinis teisingumas, moderni ir veržli mokslo pasiekimais grindžiama ekonomika, Roberto Schumano mokymu paremta Europos bei euroatlantinė integracija.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt