Lietuvoje

2015.11.20 14:35

Policijos automatą pagrobęs I. Molotkovas atvežtas į teismą

DELFI.lt, 15min.lt2015.11.20 14:35

Penktadienį, apie 13 val., į Vilniaus miesto apylinkės teismą atvežtas 24 metų Igoris Molotkovas, kuris ketvirtadienio vakarą sostinėje pagrobė Švenčionių r. policijos patrulio automatą ir pabėgo.

14:33 Teismui leidus laikyti I. Molotkovą suimtą, teisėjas ir prokurorė pateikė išsamią informaciją apie įtariamąjį ir atliekamą naujausią tyrimą.

Paaiškėjo, kad I. Molotkovas – tikras teisėsaugos ir visuomenės siaubas. Taip pat susidaro įspūdis, kad ketvirtadienio vakarą jį vežioję Švenčionių policininkai nė nenutuokė, su kokiu veikėju turi reikalų.

Vos 24 metų I. Molotkovas už įvairius nusikaltimus (plėšimus, vagystes, narkotikus) teistas jau mažiausiai 15 kartų. Administracine tvarka už sąlyginai smulkius įvairaus pobūdžio prasižengimus jis baustas net 126 sykius.

Vien šiuo metu dar yra atliekami 8 tyrimai, kuriuose figūruoja I. Molotkovas.

13:54 Penktadienį, apie 13 val., į Vilniaus miesto apylinkės teismą atvežtas 24 metų Igoris Molotkovas, kuris ketvirtadienio vakarą sostinėje pagrobė Švenčionių r. policijos patrulio automatą ir pabėgo.

Tūkstančiai policininkų I. Molotkovo ieškojo penkias valandas. Jis buvo sučiuptas bendrabutyje Pelesos g. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl šaunamojo ginklo ir šaudmenų pagrobimo.

Tas, kas panaudojęs fizinį ar psichinį smurtą pagrobė šaunamąjį ginklą, šaudmenis, sprogmenis ar sprogstamąsias medžiagas arba bet kokiu būdu pagrobė daugiau kaip du šaunamuosius ginklus, didelės sprogstamosios galios arba didelį kiekį šaudmenų, sprogmenų ar sprogstamųjų medžiagų, baudžiamas laisvės atėmimu nuo 6 iki 10 metų.

Penktadienį prokuratūra kreipėsi į teismą prašydama leidimo jį suimti maksimaliam trijų mėnesių terminui. Teismo sprendimas bus skelbiamas 14 val.

Pasak prokurorės Editos Ignatavičiūtės, sulaikytasis elgiasi ramiai.