captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prezidentė pasisakė apie bėglio su „Kalašnikov“ istoriją

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, reaguodama į įvykius Vilniuje, kai tūkstančiai pareigūnų penkias valandas mieste ieškojo „Kalašnikov“ automatą iš pareigūnų atėmusio ginkluoto bėglio, kritikos pabėrė vidaus reikalų ministrui Sauliui Skverneliui.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

„Turiu pasakyti su apgailestavimu, kad jau ne pirmą kartą ministras demonstruoja žemą politinį lygį, kai mėgina komentuoti arba neprisiima, ar nesupranta savo asmeninės atsakomybės. Ministras privalo laiku ir pilnai informuoti apie įvykius visus valstybės vadovus“, – teigė šalies prezidentė D. Grybauskaitė.

Ji pripažino, kad pastarąją savaitę pareigūnai atrodė apgailėtinai. Prezidentės neramina viena po kitos pažirusios klaidos, kai ginkluoti pareigūnai sužalojo benamį ar nesugebėjo sužiūrėti, kaip antrankiais surakintas vyras iš panosės nugvelbia „Kalašnikov“ automatą.

„Šios klaidos parodė, kad būtina dar įdėmiau peržiūrėti daugelį procedūrų, kaip konvojavimo, ginklo naudojimo“, – teigė D. Grybauskaitė.

Penktadienio rytą prezidentė kalbėjo su generaliniu komisaru Linu Pernavu. Šis informavo šalies vadovę, kad vyksta vidinis tyrimas, po kurio paaiškės, kas kaltas dėl incidento Vilniuje.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...