Naujienų srautas

Lietuvoje2015.11.20 09:47

Oficiali versija: tarnybinį automatą nukreipė į patrulį ir patrulę, grasindamas iššauti

15min.lt 2015.11.20 09:47

Per paniką ir įtariamojo gaudynes Vilniuje ketvirtadienio vakarą buvo neaišku, kaip apskritai „Kalašnikovas“ atsidūrė Igorio Molotkovo rankose. Penktadienį Policijos departamentas pateikia oficialią versiją: paėmęs tarnybinį automatą AKS su šoviniais, nukreipė ginklą į Vilniaus apskrities VPK Švenčionių r. PK Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio vyriausiąjį patrulį ir patrulę bei, grasindamas į juos iššauti, pabėgo.

Išvakarėse, įvykio įkarštyje, sklandė versija, kad I. Molotkovas ginklą vienam pareigūnui išplėšė iš rankų. Kiti šaltiniai teigė, kad vyras galėjo vienas būti paliktas automobilyje, iš kurio sugebėjo pasprukti.

Nauja oficiali versija – dar truputį kitokia.

Penktadienio rytą Policijos departamento paviešintoje svarbiausių praėjusios paros kriminalinių įvykių suvestinėje užfiksuota, kad lapkričio 19 d. apie 18 val. 12 min. Vilniuje, Laisvės pr., Vilniaus apskr. VPK Vilniaus m. 6 PK kieme, policijos tarnybiniame automobilyje „Mitsubishi L200“ sėdėjęs 24-erių metų vyras, nuo priekinės keleivio sėdynės paėmęs tarnybinį automatą „AKS“ su šoviniais, nukreipė ginklą į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio vyriausiąjį patrulį ir patrulę bei, grasindamas į juos iššauti, pagrobė ginklą ir pasišalino.

Tą pačią dieną apie 23 val. 25 min. Vilniuje, Pelesos g., name, vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pagrobtas ginklas su šoviniais surastas Vilniuje, Šv. Stepono g., apleisto namo patalpoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 254 str. 2 d.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi