Lietuvoje

2015.11.19 15:07

Vilniaus oro uosto teritorijoje planas „Skydas“ atšauktas

LRT.lt2015.11.19 15:07

Vilniaus oro uoste esančiame „Litcargus“ krovinių terminale atšauktas planas „Skydas“.

13:39 Vilniaus oro uoste esančiame „Litcargus“ krovinių terminale atšauktas planas „Skydas“. „Aro“ pareigūnų rasta granata išgabenta. Oro uosto veikla toliau tęsiama įprasta tvarka. 

13:00 Vilniaus oro uosto teritorijoje esančiame „Litcargus“ terminale 12.15 val.  įvestas operatyvinis planas „Skydas“, praneša „Lietuvos oro uostų“ atstovai.

Veiksmai įvesti dėl terminale rasto pavojingo krovinio. Vilniaus oro uosto veikla nesutrikdyta ir planuoti skrydžiai vykdomi pagal numatytą tvarkaraštį.

„Aro“ pareigūnai apžiūrėję nustatė, kad pavojingas krovinys tai – prieštankinė granata be sprogstamosios medžiagos.

„Mes teikiame išskirtinį dėmesį į visų krovinių saugumą, kurie patenka į „Litcargus“ krovinių terminalą. Kiekvienas krovinys ar siunta, naudojantis specialia įranga yra atidžiai patikrinami mūsų kvalifikuotų  darbuotojų, kurie yra specialiai apmokyti, sertifikuoti Lietuvos Civilinės aviacijos administracijoje.

Ne išimtis ir šis atvejis – mūsų darbuotojui tikrinant siuntą, pastebėjus daiktą, atitinkantį aukščiausio lygio saugumo pažeidimo požymius, pagal procedūras iškart buvo informuoti atitinkami pareigūnai bei imtasi visų saugumo priemonių.

Atsižvelgiant į įvykius pasaulyje, mes dar atidžiau stebime ir stebėsime situaciją, tad ir kitų metų pradžioje atidaromame naujame aviacinių krovinių aptarnavimo terminale būtų įdiegta pati moderniausia  krovinių ir siuntų tikrinimo įranga“, – savo pareiškime teigia „Litcargus“ vadovas Saulius Batavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt