Lietuvoje

2015.11.19 11:43

Pro langą iškritusio aktoriaus R. Boravskio būklė keičiasi

DELFI.lt2015.11.19 11:43

Spalio pradžioje pro langą iškritusio aktoriaus Rolando Boravskio būklė keičiasi. Apie tai DELFI papasakojo kolega ir bičiulis Šarūnas Puidokas.

R. Boravskio bičiulis tikina, jog aktoriaus prisiminimai pamažu grįžta. Esą tam padeda pokalbiai.

„Tik užvedus temą, kažką prisimena. Bet po truputį grįžta prisiminimai. Sunku, kai palatoje guli. Kai yra tokia amnezija, viskas nuo aplinkybių priklauso. Reikia pakliūti į tam tikras vietas, kad iškiltų prisiminimai“, – sakė Š. Puidokas.

Paklausus, ar aktorius prisimena ką nors apie lemtingą naktį, Š. Puidokas teigė, jog šie prisiminimai dar negrįžo.

„Tai, ko gero, ne pats iškrito, kai tokioje pozicijoje buvo rastas. Sunku pasakyti“, – kalbėdamas apie R. Boravskio nelaimės aplinkybės sakė aktoriaus bičiulis.

Visai neseniai R. Boravskio mama prašė visų sūnaus bičiulių ir gerbėjų aukoti pinigų jo reabilitacijai. Pasak Š. Puidoko, geros valios žmonių atsirado: visa suma, reikalinga protezui, jau surinkta. R. Boravskio mama Julė nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie neliko abejingi sūnaus nelaimei.

Primename, kad R. Boravskį, iškritusį pro langą, aptiko sargas, kuriam įtarimų sukėlė patalpoje deganti šviesa. R. Boravskis lemtingą vakarą stebėjo spektaklio premjerą Vilniaus kameriniame teatre. Įvykio aplinkybės miglotos, nežinia, kaip įvyko pati nelaimė.

R. Boravskis iškrito pro Vilniaus kamerinio teatro rūkomojo langą. Aktorius iš penkto aukšto nukrito ant stogelio. Rastą aktorių skubiai nugabeno į gydymo įstaigas. Artimieji žiniasklaidai atskleidė, kad R. Boravskis patyrė daug lūžių, tačiau galvos srityje sužeidimų nėra. Vis tik aktorius paniro į komą ir joje prabuvo visą savaitę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt