Lietuvoje

2015.11.19 13:23

V. Landsbergis: „Man viskas gerai, poryt grįžtu namo“

15min.lt 2015.11.19 13:23

Pirmasis Lietuvos vadovas atkūrus nepriklausomybę, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis jaučiasi gerai ir poryt jau bus namuose. Tai 15min.lt sakė pats V. Landsbergis.

V. Landsbergis paneigė konservatorės Rasos Juknevičienės Seimo posėdyje ketvirtadienį paskelbtą informaciją, neva jis gydomas Santariškių klinikų intensyvios terapijos skyriuje.

R. Juknevičienė sakė, jog V. Landsbergis medikų priežiūroje atsidūrė pirmadienį, daugiau informacijos apie politiko sveikatos būklę ji sakė negalinti teikti.

V. Landsbergio biure atsiliepusi moteris ramino, kad V .Landsbergis į medikus kreipėsi dėl eilinio sveikatos patikrinimo. Pasak moters, jis nėra gydomas intensyvios terapijos skyriuje.

„Atlikti patikrinimai, nieko nerasta, artimiausiu metu V. Landsbergis grįžta namo ir siunčia visiems linkėjimus“, – BNS profesoriaus žinią ketvirtadienį perdavė jo atstovai.

Pats V. Landsbergis į žinią apie jo sveikatos sutrikimus reagavo su humoru.

„Problemos jau pasibaigė. Linkiu jums geros nuotaikos ir geros sveikatos. Aš R. Juknevičienės neįgaliojau kalbėti. Kažin ar ten teisinga informacija. Kažkokioj palatoj pagulėjau, padarė porą procedūrų, ir viskas. V. Landsbergiui viskas gerai, poryt jis grįžta namo“, – 15min.lt sakė V. Landsbergis.

2007-aisiais V. Landsbergiui buvo atlikta širdies kraujagyslių šuntavimo operacija.