Lietuvoje

2020.07.24 13:50

Kristupas Krivickas atsakė į Janutienės kritiką: ji meluoja

LRT.lt2020.07.24 13:50

Centro partijos „Gerovės Lietuva“ partijos narys Kristupas Krivickas teigia, kad buvusi partijos narė Rūta Janutienė pateikė neteisingus faktus apie jos atleidimą ir išėjimą iš partijos.

K. Krivickas tikina, kad plataus masto nesisteminių partijų susivienijimas kaip tik pažengęs taip toli, kaip niekada nebuvo. R. Janutienė ketvirtadienį tikino, kad šis susitarimas kaip tik žlugo ir jo nebus.

R. Janutienė ketvirtadienį tikino, kad jos antikorupcinės nuostatos nepateko į rinkimų programą, tačiau K. Krivickas atsakyme tikina, kad programoje antikorupcinės nuostatos įtvirtintos, o pati R. Janutienė, K. Krivicko teigimu, į partijos rinkimų sąrašą siekė įtraukti teistus asmenis.

„Aš ir partijos pirmininkas N. Puteikis kategoriškai pareiškėme, kad mūsų sąraše niekada nebus nei balsų pirkėjų, nei nuteistų, nei teisiamų, nei įtariamųjų korupcija. Tokia kategoriška antikorupcinė nuostata buvo įtvirtinta ir Centro partijos tarybos sprendimu. Šis tarybos sprendimas ypač nepatiko R. Janutienei. Ji į tarybos posėdį neatvyko, o sužinojusi apie sprendimą ir supratusi, kad jokie „korumpulai“ neturi jokių šansų atsidurti mūsų sąraše – pasitraukė iš partijos“, – aiškina jis.

LRT.lt primena, kad ketvirtadienį R. Janutienė paskelbė, kad nebedalyvaus rinkimuose su Centro partija, pasitraukia iš jos gretų, o pati N. Puteikio sprendimu buvo atleista iš darbo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt