Lietuvoje

2015.11.18 16:57

Beata Tiškevič atskleidė, kaip stengiasi išnaudoti savo žvaigždės statusą

2015.11.18 16:57

Gana neseniai atrastas, tačiau puikiai tarpusavyje jau susigrojęs laidų vedėjų duetas – Arūnas Valinskas ir Beata Tiškevič – šį sekmadienį išbandys save naujame amplua. Labdaringo koncerto „Maltiečių sriuba“ metu jie taps savanoriais, ir tiesioginiame LRT TELEVIZIJOS eteryje keliaus aplankyti ir pavaišinti sriuba vienišų bei skurstančių senelių, kuriais rūpinasi Maltos ordino pagalbos tarnyba.

Dažnai įvairiomis socialinėmis temomis pasisakanti aktorė B. Tiškevič teigia, kad būsimi susitikimai jos negąsdina, nepaisant to, kad klausant vienišų senolių istorijų ašaros ima kauptis ne vienam. „Toks yra gyvenimas – negyvenu kažkokiame rožiniame burbule, ir suprantu, kad aplink mus yra ir linksmų, ir liūdnų dalykų, ir teisybės, ir neteisybės“, – kalbėjo būsima savanorė.

„Man visada buvo įdomios socialinės temos, visada buvo įdomu kalbėti ir domėtis tuo, kas galbūt dar nėra populiaru mūsų spaudoje. Labai džiaugiuosi, kad tapusi žinoma, galiu tuo pasinaudoti ir atkreipti į šias problemas žmonių dėmesį – tai ir yra tikroji populiarumo misija, vienintelis tikslas, dėl ko verta išnaudoti savo žinomumą“, – kalbėjo Beata.

Prie A. Valinsko ir B. Tiškevič kelionės prisijungs ir dar viena Maltos ordino savanorė, operos solistė Nomeda Kazlaus. Visiems trims išvykus pas senelius, koncerto vedėjų vietą perims kitas duetas – žurnalistas Edmundas Jakilaitis bei laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė.

Visos koncerte pasirodysiančios įžymybės tiesioginės transliacijos metu ragins žiūrovus Maltos ordinui aukoti ir telefonu. Be N. Kazlaus, į sceną žengs Vaida Genytė, Evelina Sašenko, Liepa Mondeikaitė, Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis, grupė „Pop Ladies“. Tiesioginis labdaros koncertas „Maltiečių sriuba“ – jau šį sekmadienį, 18.50 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.